Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на Осокорках у Києві

Наркотична залежність вважається важким захворюванням, зреалізований в глобальному порушення як психічного, так і фізичного здоров’я. Наркотики викликають незворотні порушення, пов’язані з ураженням головного мозку, і як наслідок, зміною особистості.

Лікування наркоманії на Осокорках у Києві

Існує кілька стадій, які характеризують психофізичний стан наркомана:

  • 1 стадія. Прагнення до постійного прийому наркотичних препаратів. З’являється незадоволеність від ефекту, що призводить до поступового підвищення в кілька разів прийнятої дози.
  • 2 стадія. З’являється фізична залежність, що виражається в необхідності прийому наркотиків для нормального функціонування організму, а в разі відмови або неможливості прийому препаратів, з’являється абстинентний синдром або «ломка», що викликає неприємні відчуття і сильні фізичні болі.
  • 3 стадія. Людина, яка приймає наркотики, повністю деградує як особистість, як на психічному, так і на фізичному рівні. В її організмі відбуваються незворотні процеси, що призводять до інвалідності та навіть смерті.

Для того щоб уникнути прогресування хвороби і отримати можливість відмовитися від наркологічної залежності рекомендується пройти курс лікування і реабілітації.

Виклик нарколога

Починаючи вживати наркотики, люди прагнуть:

  • розслабитися, піти від дійсності або відгородитися від неприємних, трагічних подій;
  • випробувати нові відчуття, а також отримати задоволення або стимулювати творчі здібності.

У наркоманів виникає залежність, швидко перетікає з психічної в фізичну необхідність прийому наркотиків.

Якщо хворий не визнає своє захворювання і відмовляється звертатися до фахівців, існує послуга виклику нарколога на будинок. Це відбувається анонімно. Фахівці допоможуть переконати наркомана в необхідності лікування, а також пройти спеціальний лікувальний курс, який проведе медичний персонал в домашніх умовах.

Лікаря можна викликати і в разі екстреної необхідності, з дозволу пацієнта чи його найближчих родичів, для надання невідкладної допомоги.

Реабілітаційні центри

Для виведення людини зі стану наркозалежності існують реабілітаційні центри, в яких фахівці допомагають боротися з недугою, застосовуючи спеціальні методики, спрямовані на повернення наркоманів до нормального життя і адаптації в соціумі.

Як правило, сам процес реабілітації складається з декількох етапів:

  • проведення діагностики на підтвердження наявності в організмі пацієнт наркотиків;
  • детоксикація організму за допомогою медичних препаратів;
  • складання спеціальної, індивідуальної програми, спрямованої на поліпшення фізичного і психічного стану людини.

В період реабілітації фахівцями клініки проводяться тренінги для родичів наркохворих, які спрямовані на психологічну підтримку.

Реабілітація наркозалежних

Процес реабілітації може включати в себе активні фізичні заняття, такі як: відвідування тренажерного залу, гра в більярд або інші фізичні навантаження. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний курс лікування, спрямований на одужання і повернення до нормального способу життя.

Наркологічна клініка на Осокорках у Києві

В наркологічній клініці на Осокорках у Києві зможуть діагностувати і вилікувати залежність. Фахівці нададуть професійну допомогу в подоланні недуги і допоможуть впоратися з наслідками прийому препаратів. У нашому реабілітаційному центрі кожен пацієнт знайде необхідну психологічну підтримку.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!