Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на печерську в Києві

Наркотики повністю руйнують особистість людини швидким темпом. Саме тому лікування наркозалежності повинно проводитися ефективними перевіреними методами. Дуже важливо починати лікування поки в організмі людини не відбулося незворотних процесів. Чим пізніше починається лікування, тим нижче шанси повного одужання.

Лікування наркоманії на Печерську в Києві проводиться в комплексі з участю нарколога, психолога, психотерапевта і рідних людей. Близькі люди повинні всіляко підтримувати наркомана на шляху до зцілення, інакше їх байдужість може лише погіршити ситуацію.

Перш ніж почати лікування, наші фахівці встановлюють причину, через яку людина пристрастилася до наркотиків, що дозволяє правильно підібрати психологічну допомогу. На перших етапах лікування наркомана краще покласти в стаціонар – це забезпечить цілодобове спостереження за ним. Щоб людина відчувала себе комфортно, наш центр оснащений за європейськими стандартами, це дозволяє відчувати себе як вдома.

ікування наркоманії на Печерську в Києві

Як зрозуміти, що людина наркозалежна?

На жаль, люди, які почали приймати наркотичні речовини, не ставлять до відома про це своїх рідних і близьких. Про наркозалежність вони дізнаються коли людина вже міцно підсіла на наркотики. Якщо ваша близька людина:

 1. Веде відсторонений спосіб життя.
 2. Втрачає інтерес до життя.
 3. Не несе відповідальності за свої вчинки.
 4. Поводиться агресивно.
 5. Не ходить на роботу.
 6. Виносить з дому цінні речі.
 7. Веде розбійний спосіб життя.
 8. Не зважає на інтереси близьких людей.
 9. Перестає йти на контакт.

Слід уважно придивитися до її поведінки і з’ясувати, чи приймає вона наркотики. Подібна поведінка може свідчити не тільки про наркозалежність, а й про перехідний вік, неврози і інші таємні захворювання, які можуть призвести до сумного результату. Якщо ви виявили зміни в поведінці близької людини, то негайно зверніться до одного з наших фахівців, можливо, це врятує їй життя.

Як відбувається лікування в нашому центрі

На першому етапі лікування починається підготовка наркомана до реабілітації. Для початку проводяться всі необхідні аналізи для визначення стану здоров’я і визначення рівня наркотичної речовини в крові. Наркоман повністю обмежується в доступі до наркотиків, йому призначаються препарати, що знімають залежність і відновлюють емоційний та психологічний стан. Проходить очищення і відновлення організму від згубного впливу наркотичних речовин.

Другий етап лікування – це реабілітація. Саме від неї залежить успіх лікування. На даному етапі людині виявляється максимальна психологічна допомога. Наркоман усвідомлює зроблену помилку, аналізує причини, що спонукали його приймати наркотики і робить висновки.

Психіатрія

Лікування наркоманії на Печерську в Києві на увазі використання психологічних методів:

 1. Опрацювання психологічної проблеми наркомана індивідуально.
 2. Проведення групової психотерапії, що дозволяє оцінити свої і чужі помилки, налаштуватися на позитив і одужання.
 3. Тренінги дозволяють наркоману навчитися правильно поводитися в суспільстві і тверезо оцінювати різні життєві ситуації.

Мета психіатрії в тому, щоб відновити психологічний стан людини і допомогти колишньому наркоману влитися в соціум, щоб не відчуваючи себе ізгоєм.

Додаткові методи лікування наркозалежності

У нашому центрі лікування наркоманії на Печерську в Києві на увазі не тільки прийом медпрепаратів і психотерапію, а також лікувальну фізкультуру, плавання в басейні, масажі, фітотерапію, ароматерапію, екскурсії, проведення майстер класів. Це дає можливість людині відчути смак життя, переключитися від думок про наркотики на позитивне мислення і знайти для себе захоплення і нове хобі.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!