Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на позняках в Києві

Наркотична залежність – не просто шкідлива звичка, це в першу чергу небезпечна для здоров’я і життя хвороба. Наркоман деградує, втрачає своє місце в цивілізованому соціумі, позбавляє себе і своїх близьких нормального і щасливого життя. У хворого завжди є ризик захворіти невиліковним інфекційним захворюванням: 95% наркозалежних страждають від гепатиту, решта 5% інфікуються ВІЛ-інфекції, сифіліс, СНІД. Ці хвороби супроводжуються шизофренію, цирозом печінки.

Статистичні дані Міністерства охорони здоров’я не обнадіюють.

На сьогоднішній день в нашій столиці українська наркоманія прогресує, на 100 тисяч осіб – 294 наркомана.

З цією хворобою необхідно боротися, вона сама по собі не пройде. Безліч наркоманів стверджують, що вони самі можуть в будь-який момент перестати вживати наркотики, як тільки вони вважатимуть це за необхідне. Жоден наркоман не може самостійно відмовитися від наркотиків.

Хочете допомогти позбавитися від наркотичної залежності своїй близькій людині?

Звертайтеся в наш реабілітаційний центр лікування наркоманії на Позняках в Києві.

Тут працює команда професіоналів: наркологи, психотерапевти, терапевти, психологи, експерти по хімічної залежності. Протягом довгих років вони успішно допомагають повернутися нашим пацієнтам до здорового життя без шкідливих звичок.

Лікування наркоманії на Позняках в Києві

Лікування наркоманії – тривалий і копіткий процес, що вимагає мотивації хворого і участі досвідчених фахівців. Сучасні методики лікування наркотичної залежності та медичні препарати, що сприяють блокуванню наркотиків в організмі, дозволяють домогтися ефективного лікування. Ми пропонуємо своїм пацієнтам комплексний підхід:

  • Детоксикація. Після припинення вживання наркотиків, наркоман відчуває фізичну потребу в них. На цьому етапі фахівці намагаються поліпшити фізіологічний стан пацієнта. Зняти ломку допомагає цілий арсенал медичних препаратів, правильно підібраних кваліфікованим фахівцем. Завдяки ряду маніпуляцій нормалізується сон, йде депресивний стан, поліпшується самопочуття, з’являється бажання відмовитися від наркотиків.
  • Психологічна реабілітація. Протягом тривалого часу прийому наркотиків у людини формується психологічна залежність. Пацієнти, що успішно пройшли етап детоксикації але відмовилися від психологічної реабілітації знову повертаються до наркотиків. Не варто нехтувати психотерапією. Психологи допомагають пацієнту усвідомити причини, що призвели до вживання наркотичних препаратів, навчать повноцінно жити без них. Психологи працюють з родичами хворого, допомагають усунути психологічний бар’єр і недовіру, що виникли під час наркотичної прихильності.
  • Соціальна адаптація. Повернувшись в соціум, перед колишнім наркоманом виникають спокуси повернутися до наркотиків. Найменші проблеми або невлаштованість в особистому житті може похитнути емоційний стан. Наші соціальні працівники весь час на зв’язку з колишніми пацієнтами, готові в будь-який момент підтримати і дати пораду, допомагають у працевлаштуванні.

Не втрачайте дорогоцінний час! Телефонуйте в нашу наркологічну клініку. Фахівці нададуть консультацію щодо лікування і реабілітації наркозалежності , допоможуть оформити виклик нарколога на будинок. Щасливе майбутнє реально – потрібно пройти всі етапи лікування до кінця.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!