Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на правому березі в Києві

Наркоманія – глобальна проблема 21 століття. Спробувати наркотичну речовину – це значить вступити в небезпечну гру, вийти з якої дуже складно. Щорічно жертвами цієї залежності стають тисячі дорослих і підлітків. Добровільно руйнуючи власне життя, наркомани часто скоюють злочини, ставлять під загрозу здоров’я і безпеку інших людей.

Наркоманія – це захворювання, яке полягає в постійному вживанні наркотичних речовин, фізичної та психологічної залежності від них і неможливістю/небажанням хворого самостійно припинити процес.

Лікування наркоманії на правому березі в Києві

Типи наркоманії

Всього існує кілька видів наркотичної залежності:

1. Опіоїдна. Це найбільш поширений вид. До опіоїдів зараховують героїн, метадон , морфін, кодеїн та інші препарати, які виготовляють на основі маку. Після пари доз хворий може помінятися до невпізнання. Жага нової порції затьмарює розум і здоровий глузд.

До них відносяться речовини, які стимулюють психіку. Амфетамін , ангельський пил, метамфітамін , ЛСД і т.д. Вони викликають прилив сил і натхнення, спонукають щось робити, покращують настрій. Але вже після декількох доз людина відчуватиме НЕ блаженство, а внутрішнє спустошення.

2. Кокаїнова. Як і інші речовини, кокаїн викликає активізацію роботи мозку, прилив енергії і позитивних емоцій. Однак, такий ефект швидко змінюється пригніченим станом і занепадом сил. Передозування кокаїном можуть привести до серйозних психологічних розладів, шизофренії, депресії і т.д.

3. Каннабіноїдна. При вживанні таких наркотиків хворий не відразу відчуває залежність. Покурюючи травичку, людина думає, що просто підтримує компанію, розслабляється і створює комфортні умови для спілкування і відпочинку. Надалі людина стає все дратівливою, з’являються безпричинні напади страху і паніки.

Ознаки наркоманії

Які фактори повинні насторожити вас? Ось кілька прямих і непрямих ознак наркотичної залежності, які можна розпізнати зовні:

  • Розширені або звужені зіниці, незалежно від джерел освітлення.
  • Худоба – більшість наркоманів мають таку статуру.
  • Сліди від уколів. Зверніть увагу на те, що вони можуть виявлятися не тільки в області рук.
  • Невиразна і дивна мова.
  • Постійні фінансові проблеми. Зовсім, практично завжди знаходяться в пошуках грошових коштів для покупки чергової дози.
  • Нестабільний емоційний стан, який може змінюватися від агресії і повної апатії до дружелюбності і мозкової активності.
  • Ненадійність. На таку людину не можна покластися, вона постійно пропадає кудись, не відповідає на дзвінки і цілими днями не виходить на зв’язок.
  • Ін’єкційні наркомани віддають перевагу одягу з довгими рукавами, щоб приховати сліди від уколів.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії – це складний і трудомісткий процес в реабілітаційному центрі, який складається з декількох етапів. Хворому необхідно пройти інтоксикацію організму і комплексну відновлюючу терапію, яка дозволить відновити нормальне функціонування уражених органів і систем. Одну з ключових ролей грає психологічна робота, без якої домогтися повного зцілення неможливо. Як показує практика, залежність на рівні підсвідомості набагато сильніше фізичної . Тільки кваліфікований фахівець зможе знайти індивідуальний підхід до пацієнта і мотивувати його на одужання.

Пройти реабілітацію від наркозалежності на правому березі в Києві можна в нашій наркологічній клініці «Реванш»! Допоможіть вашій близькій людині повернуться до нормального життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!