Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на софіївській борщагівці в Києві

Наркоманія – це соціальна проблема, яка вже не є «хворобою великих мегаполісів». Жителі маленьких міст і сіл часто піддаються наркотичній залежності не маючи права встояти перед спокусою спробувати щось нове або таким чином проявити свій авторитет.

Згідно зі статистичними даними на сьогоднішній день число наркозалежних людей з кожним роком стрімко збільшується. До того ж «середній вік» наркоманів молодшає. Проводячи незалежний анонімне опитування підлітків, було з’ясовано: кожен другий учень старших класів пробував курити марихуану, кожен четвертий приймав «аптечні наркотики», кожен десятий мав досвід застосування наркотику, до складу якого входить амфетамін або опіум.

Багато хто дивиться на цю проблему крізь пальці, думаючи, що така біда їх торкнутися не може. Наркотики згубно впливають на людський організм, мають токсичної вплив, що завдає істотної шкоди фізичному здоров’ю, руйнують його психо-емоційний стан, вбивають в ньому соціальну особистість. Подолати наркозалежність – реально, тим самим запобігти смертельний результат від вживання неякісних наркотичних речовин, передозування.

Лікування наркотичної залежності – це тривалий, поетапний і комплексний підхід за участю досвідчених фахівців. 100% позитивний результат гарантований тільки при сприянні і бажанні самого хворого в лікуванні. Наш реабілітаційний центр лікування наркоманії на Софіївській Борщагівці в Києві (Київська область) – це медичний заклад, що має ліцензію на проведення терапевтичних та медичних процедур, кваліфікований штат лікарів, психологів, наркологів, комфортні умови проживання пацієнтів, що знаходяться в ньому.

Лікування наркоманії на Софіївській Борщагівці в Києві (Київська область)

У програму лікування від наркоманії входять:

  • Групова та індивідуальна психотерапія допомагає позбавити хворого від наркотичної залежності;
  • Відновлення нормального психологічного балансу пацієнта, що запобігає уникнути суїцидальних наслідків, депресивного стану після відмови від наркотиків;
  • Відновлення фізичного здоров’я. До процесу лікування наркоманії підключаються профільні фахівці, оскільки вживання наркотичних препаратів завдає шкоди на життєво важливі органи;
  • Відродження дружніх і сімейних зв’язків. За час перебування на наркотики наркомани втрачають родинні і нормальні відносини з іншими людьми. Цим етапом не варто нехтувати. Повернувшись в сім’ю – це гарантія на повноцінне життя людини, що вилікувалася;
  • Трудотерапія і активний відпочинок. Даний етап реабілітаційної програми допомагає пацієнтові знайти нові захоплення, розширити свій кругозір, відновити втрачені навички в роботі, поліпшити фізичну форму, залежить в своїй свідомості нові основи душевної рівноваги.

Дотримуючись критеріїв лікування, які визначає лікар виходячи зі стану хворого, встановлюється час перебування хворого в стаціонарі. Наші пацієнти мають право перебувати на лікуванні анонімно, ми дотримуємося повної конфіденційності. Цілодобово ведеться моніторинг всіх фахівців над фізичним і психологічним станом хворого, відстежується повністю динаміка його одужання.

Як бачите, лікування наркоманії в реабілітаційному центрі на Софіївській Борщагівці в Києві зачіпає всі аспекти.

Ми допоможемо вилікувати наркозалежного, повернувши його до звичайного життя, де правила гри визначатиме він сам, а не наркотики.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!