Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на Відрадному в Києві

Прийом наркотиків негативно позначається на здоров’ї наркомана, часто приводячи до летального результату. Тому вчасно розпочате лікування може не тільки врятувати людині життя, а й відновити відносини з близькими людьми, повернувши його до нормального способу життя. Для повного позбавлення від залежності потрібен час. Виходячи зі стану хворого, лікування може тривати до двох років з подальшим постійним наглядом у нарколога. На жаль, медикаментозний метод здатний тільки зняти симптоми ломки і залежність. Він не гарантує того, що людина не повернеться до прийому наркотиків. Саме тому, робота з психологом є важливою основою реабілітації.

Лікування наркоманії на Відрадному в Києві на увазі індивідуальний підхід до кожного наркоману. Для цього вивчається його психологічний і емоційний стан, а також причина, по якій він став приймати наркотики

Лікування наркоманії на Відрадному в Києві

Чи може людина без лікування відмовитися від наркотиків

Бувають випадки, коли людина самостійно без лікування відмовляється від прийому наркотиків. Однак таке відбувається в рідкісних випадках, за умови, що людина спробувала наркотичну речовину один або два рази. Як правило, наркомани не можуть відмовитися від наркотичних речовин, так як організм людини звикає до них миттєво і, не отримавши дозу, у наркомана починається ломка, яка може привести до смерті, якщо вчасно не надати медичну допомогу.

Vетоди лікування

Перш ніж почати лікування, рідні повинні розуміти, що в першу чергу наркоман повинен сам цього захотіти. Тому найкраще умовити людину на такий вирішальний крок. Загрози, скандали і примусове лікування не дадуть результату, так як в більшості випадків, після реабілітації, людина починає знову приймати наркотичні речовини.

Першим кроком до лікування від наркозалежності повинна стати консультація у нарколога, який зможе переконати наркомана пройти реабілітацію.

Після згоди, лікування наркоманії на Відрадному в Києві проводиться в кілька етапів:

  1. Психофармакотерапія, на даному етапі наркоману призначають препарати, які знижують тягу до наркотичних речовин, запобігаючи появі ломки і депресії. Препарати благотворно впливають на емоційний стан, забезпечуючи здоровий сон, що дозволяє організму відновитися від завданої шкоди наркотичними речовинами.
  2. Апаратний метод, дозволяє позбутися від асиметрії лівого і правого півкулі мозку, активуючи в лівій півкулі функції, що відповідають за самоконтроль, мислення, дисципліну і вольовий процес і знімаючи перезбудження з правої півкулі. Це дає можливість домогтися стабільного емоційного стану хворого.
  3. Гіпноз сприяє налаштуванню людини на правильний спосіб життя. Як правило, після декількох сеансів, наркоман починає відчувати огиду до наркотиків, його свідомість перезавантажується, що дозволяє йому швидше повернутися в здорове суспільство.
  4. Метод «Підшивки» використовується для кодування наркомана медикаментозним способом. Людині під шкіру вводиться імплантат із спеціальним препаратом, що кодує дію будь-яких наркотичних речовин. Тому, після прийому наркотику, людина не отримує ефекту ейфорії. Навпаки, у неї починається «ломка», в результаті чого, у нього пропадає інтерес приймати наркотичні речовини. Дія імплантату триває від трьох до шести місяців.

Пройшовши успішне лікування наркоманії на Відрадному в Києві, наркоман повністю позбавляється від потреби в наркотиках, вони у нього починають викликати огиду, він повністю перестає думати про їх прийом.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!