Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на виноградарі в Києві

Наркотична залежність – повільна і болісна смерть. Наркоманія щорічно забирає тисячі молодих життів по всьому світу і стає головною причиною епідемій ВІЛ, гепатиту С та інших захворювань, які передаються через шприц. Людину можна назвати наркоманом, якщо вона регулярно вживає препарати, які:

  • Характеризуються особливим впливом на центральну нервову систему, що призводить до їх повторного прийому.
  • Використовуються не в медичних/лікувальних цілях.
  • Є наркотичними препаратами, що підтверджується юридично.

Лікування наркоманії на виноградарі в Києві

Якщо людина пристрастилася до препаратів, що не відносяться до категорії наркотиків, то це називається токсикоманією.

Про шкоду наркоманії знають всі дорослі, підлітки і навіть діти. Кожен орган, кожна клітина і система людського організму страждає від пагубного впливу отруйної речовини. На більш запущених стадіях залежного починають супроводжувати супутні захворювання, порушується нормальна мозкова діяльність, людина деградує і стає повністю асоціальною. Цей процес настає швидко, а зупинити його самостійно практично неможливо. Допомагає тільки кваліфікована і своєчасна реабілітація наркозалежних.

Кілька реальних фактів про наркоманів:

  • Після 3-х місячного вживання морфіну, хворий перестає доглядати за собою, втрачає інтерес до життя і повністю відмовляється від своєї минулої діяльності.
  • Ті, хто пристрастився до кокаїну зазвичай живуть не більше 4-х років. Дана речовина найчастіше стає причиною розриву серця. Також, у залежних від кокаїну нерідкі випадки стоншування носової перегородки, що призводить до сильної кровотечі.
  • Під впливом ЛСД людина не здатна адекватно оцінювати ситуацію, орієнтуватися в просторі і часі. Нерідкі випадки стрибків з мостів та інших необдуманих вчинків після чергової порції ЛСД.

Основні причини наркотичної залежності

Всього існує три групи причин розвитку наркоманії, їх можна розділити на:

  • Фізичні. Виявляються безпосередньо після прийняття препарату. Поступаючи в кров, наркотик відразу ж вступає в процес обміну речовин, тому якщо людина перестає приймати дозу, починається ломка. Контролювати це неможливо.
  • Психологічні. Фізичну залежність від наркотика сьогодні можна легко здолати за допомогою спеціальних медикаментів під наглядом кваліфікованих лікарів, але хворий все ще залишається залежним на психологічному рівні. Це обумовлюється тим, що людина не здатна приймати життя і справлятися з труднощами без наркотичної «ейфорії». Перемогти це неймовірно складно, але можливо.
  • Соціальні. Тут головну роль грає оточення людини. Члени сім’ї – наркомани або авторитетні друзі можуть вплинути на світогляд людини, особливо на незміцнілу психіку підлітка і посприяти розвитку небезпечної звички. Факторами можуть виступати і доступність заборонених речовин, відсутність життєвих цілей і пріоритетів, бажання виділитися, привернути до себе увагу і т.д.

Як допомогти хворому?

Це індивідуальний підхід до кожного хворого. Як відбувається лікування? Ви робите виклик нарколога, наші фахівці виїжджають і забирають пацієнта в реабілітаційний центр. Там він пройде загальну інтоксикацію організму, спеціальну терапію, але що найважливіше – отримає ефективну психологічну підтримку. Ми допомагаємо нашим пацієнтам назавжди позбутися від недуги і повернутися до повноцінного життя.

Лікування наркоманії відбувається на Виноградарі в Києві, а, також в інших районах міста і по всій Україні!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!