Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Білій Церкві

На сьогоднішній день наркоманія – проблема багатьох українських сімей. Вона може торкнутися кожного незалежно від соціального статусу, місця проживання, сфери діяльності, статі і віку. Потрапити в цю залежність легко – спробувавши один раз, багато хто не може зупинитися. В результаті з’являється наркотична залежність, з якою неможливо впорається самостійно.

Лікування наркоманії в Білій Церкві (Київська область)

У Київській області відкрито реабілітаційний центр лікування наркоманії в Білій Церкві. Персонал центру складається з кваліфікованих фахівців, основна мета їхньої діяльності – змінити мислення, згубні звички, відтворити повноцінну особистість і допомогти повернутися людині в нормальне життєве русло. Наркозалежному важко визнати, що він хворий і йому необхідно зважитися на кардинальні зміни. Потрібно подолати свої страхи, сумніви і прийняти відповідальне рішення – звернутися в наш реабілітаційний центр.

Терапевтичні етапи лікування наркоманії

Лікування та реабілітація проводиться в стаціонарі анонімно. Тривалий процес три основних етапи:

  1. Діагностика. На цьому етапі проводиться детоксикація (виведення токсинів з організму) і звільнення від фізичної прихильності до препаратів. Для кожного нашого пацієнта встановлюється індивідуальний курс, виходячи з його загального стану і стадії прогресування хвороби.
  2. Психологічна реабілітація – це складний і тривалий етап. До лікування підключаються психологи. Їх основне завдання – порушити всі сфери життя пацієнта: допомогти повірити у власні сили, підвищити самооцінку, налагодити сімейні і дружні відносини, мотивувати до здорового способу життя. На цій стадії важливо співпрацю з близькими людьми: від їхнього ставлення і любові залежить швидке одужання.
  3. Соціальна адаптація та ресоціалізація. Її основа – закріплення отриманого результату. Колишнім наркозалежним складно повернутися в соціум, багато хто вважає, що це «тавро» заважає їм знайти роботу, викликає застереження і недовіру оточуючих. Все це може призводити до стресу і депресії, що може призвести до зривів. Наші соціальні працівники та психологи постійно знаходяться на зв’язку з колишніми пацієнтами, в будь-який момент готові надати моральну підтримку, допомогу в працевлаштуванні і в реалізації задуманих планів.

Фактори успішного одужання

Не будемо приховувати, пройти повний курс лікування і реабілітації вдається не кожному. Причин може бути декілька: не вистачає підтримки сім’ї, сили волі, впевненості в собі. Своєчасне і добровільне звернення до спеціалізованого закладу здатне збільшити шанс на одужання. Всі, хто пройшов повний курс лікування в реабілітаційному центрі в Білій Церкві , стали успішними особистостями, знайшли сім’ю, повернули любов і довіру близьких людей.

Перебування в нашому центрі добровільне. В період лікування ведеться постійна робота з психологом, в процесі якої виробляється нова модель поведінки, переоцінюються життєві цінності, встановлюються пріоритети. Пацієнти дотримуються режиму дня, ходять на індивідуальні та колективні заняття, приділяють час спорту і захопленням. У будь-який момент можна звернутися до персоналу за психологічною підтримкою, розповісти про свої відчуття і переживання.

Фахівці нашого центру дотримуються теорії: розмовляти з наркозалежним про неправильний спосіб життя – марна затія, найголовніше – вивести його з провокаційного оточення. Якщо хочете допомогти близькій людині подолати залежність, приведіть її до нас на консультацію – ми переконаємо в раціональності лікування.

Вартість лікування наркоманії в Білій Церкві

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!