Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Борисполі (Київська область)

Наркоманія – серйозна проблема сучасного суспільства. Наркозалежні люди втрачають свою соціальну потребу, стають безпорадними і безсилими, втрачають духовні цінності, друзів і близьких. Їм не від кого чекати допомоги і підтримки, адже в тій сфері проживання, в якій вони виявляються, кожен переслідує одну мету – здобути чергову дозу. Наркоманія – важка хвороба зі смертельним результатом, для успішного лікування вимагає неймовірних зусиль і бажань наркозалежного, а також терпіння і фінансових витрат.

Лікування наркоманії в Борисполі (Київська область)

Небайдужі рідні і близькі люди наркомана йдуть на будь-які жертви, щоб виправити катастрофічну ситуацію – позбавити від залежності і повернути до нормального повноцінного життя. Звертаючись до лікувальних закладів, хочеться вірити, що рідна людина здатна відмовитися від наркотиків і їй вдасться уникнути рецидивів.

Наша команда із спеціалізованих лікарів, психологів, реабілітологів і соціальних працівників протягом багатьох років займається лікуванням наркоманії. Для цього були проаналізовані закордонні методи і вітчизняні напрацювання в цій галузі, на основі яких створена сучасна комплексна програма лікування і реабілітації наркозалежних людей . Для впровадження цієї програми був відкритий реабілітаційний центр лікування наркоманії в Борисполі (Київська область).

Курс лікування від наркоманії

Перед співробітниками реабілітаційного центру поставлена серйозна задача – якісна і ефективна допомога в лікуванні пацієнтів від наркозалежності. Курс лікування включає кілька етапів:

  1. Усунення фізичної залежності і абстинентного синдрому, детоксикація . У цей період пацієнтові полегшується больовий синдром, знімається «ломка», відновлюється сон. Перед початком лікування пацієнт проходить повну діагностику організму, яка встановлює термін вживання наркотиків, препарати, до яких сформувалася залежність, шкода наркотиків, завдана під час їх прийому, супутні захворювання.
  2. Терапевтичний етап. Коли хворий вже не відчуває фізичного дискомфорту, він проходить лікування з психологами. На даній стадії проводиться психологічна корекція особистості. Завдання фахівців – змінити ставлення до життя, допомогти побачити світ іншими очима, усвідомити глибину проблеми, яка призвела до вживання наркотиків, навчити долати труднощі і стреси. Більшість наркоманів мають низьку самооцінку, тому психотерапевти намагаються розкрити їх потенціал, проявити свої здібності і таланти, що в підсумку дозволяє повірити у власні сили.
  3. Соціальна адаптація. Відновлювальний процес повернення в соціум, налагодження контактів з родиною і друзями також здійснюється за безпосередньої підтримки професіоналів. Оскільки в цей період людина зайнята пошуками роботи (досить стресовий процес, який не виключає неприємних ситуацій), фахівці центру ведуть активну психологічну підтримку і допомагають у працевлаштуванні. Соціальні працівники проводять тренінги, основна мета яких – емоційна адаптація до будь-яких змін в житті.

Переваги лікування

Лікування наркоманії в Борисполі (Київська область) проводиться анонімно. Для кожного нашого пацієнта встановлюється індивідуальний курс, виходячи з його загального стану і стадії прогресування хвороби. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте комфортні умови проживання, цілодобове спостереження за фізичним станом здоров’я, кваліфіковану допомогу медиків.

Стоимость лечение наркомании в Борисполе

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!