Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Боярці (Київська область)

Вам необхідна допомога в ефективному лікуванні наркотичної залежності? Рекомендуємо звернутися в наш реабілітаційний центр в Боярці (Київська область). Протягом багатьох років ми успішно долаємо цю підступну недугу, використовуючи для цього сучасні випробувані методики провідних фахівців у цій галузі. Лікування проводиться в стаціонарі анонімно. Кожен пацієнт проходить індивідуальний курс, який визначається виходячи з результатів початкового обстеження.

Лікування наркоманії в Боярці (Київська область)

Наркоманія – це шкідлива звичка приймати різного виду наркотики, седативні препарати, галюциногенні речовини і інші засоби, які впливають на психіку людини. Звикання організму до подібних препаратів відбувається у кожного індивідуально. Часто достатньо одного або двух разів, щоб потрапити в пастку. Наркотична залежність призводить до плачевних наслідків, як самого хворого, так і соціуму в цілому.

Наркозалежність сильно руйнує життєво важливі органи людини, завдає згубний вплив на психічне здоров’я. Ефективність лікування наркоманії в чому залежить від терміну вживання наркотиків, дозувань і їх виду. У наркологічному центрі позбутися наркотичної залежності можна протягом 3-4 тижнів, а психологічну подолати важко – для цього необхідний час (від шести місяців до року).

Чому варто звернутися в клініку

Не варто плекати ілюзій, що цю хворобу можна перемогти в домашніх умовах або народними методами. Реабілітаційні центри та клініки виключають такі варіанти. Детоксикацію, зняття абстинентного синдрому необхідно проводити під строгим контролем кваліфікованих фахівців. Наркоманія – хвороба підступна, наркомана можна залишати на самоті, тому залишаючись в стаціонарі, пацієнт проходить групові заняття і тренінги, спрямовані на подолання труднощів без вживання наркотиків.

Робота психологів допомагає наркоману впоратися знаркозалежністю. Для цього необхідно вникнути в саму сутність виникнення цієї згубної пристрасті. Мета сучасної методики полягає в психологічній роботі з пацієнтами, яка сприяє поверненню здорову і емоційно стабільну людину в соціум, в опрацюванні всіх життєвих аспектів, з якими стикається хворий за межами нашого центру. Паралельно ведеться робота з родичами пацієнта, щоб налагодити їх сімейні відносини і навчити підтримувати близьку людину в найважчих ситуаціях.

Що ми пропонуємо своїм пацієнтам

Пацієнти, які звернулися в наш реабілітаційний центр лікування наркоманії в Боярці (Київська область) можуть розраховувати на надання таких послуг:

  • професійні сучасні методики лікування;
  • первісна діагностика і цілодобовий контроль над станом хворого;
  • амбулаторне або стаціонарне лікування;
  • дотримання анонімності та конфіденційності;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • 100% одужання при дотриманні всіх лікарських приписів і призначень;
  • групова терапія, тренінги;
  • комфортабельні умови проживання;
  • допомога у соціальній адаптації.

Більшість наркоманів «не бачать» проблеми, не прагнуть до змін у своєму житті. Тільки правильно підібрана стратегія поведінки близьких людей і професійних фахівців допоможуть усвідомити хворому свою залежність від наркотиків, щоб зважитися пройти курс лікування.

Телефонуйте нам. Безвихідних ситуацій не буває. Ми надамо консультацію, допоможемо мотивувати наркомана до лікування.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!