Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Броварах (Київська область)

Наркозалежність – це прогресуюча хвороба нашого часу, яка зачіпає практично всі верстви населення. Подібна недуга впливає не тільки на фізичний стан людини, а й психологічний. Наркоманія залишає свій відбиток на житті хворого, з часом огороджуючи його від соціуму, внаслідок чого залежний поступово втрачає себе як особистість. У найгіршому випадку, якщо йому не буде надана необхідна кваліфікована допомога, все може закінчитися летальним результатом.

Лікування наркоманії в Броварах (Київська область)

Пройти лікування від наркотичної залежності – це головне завдання будь-якого наркозалежного. Лікування наркоманії в Броварах вимагає комплексного, розпланованого підходу і високого професіоналізму від медиків. Але навіть найдосвідченіший лікар не зможе допомогти хворому, якщо він сам не хоче позбутися від цієї недуги.

Деякі звіряють, що від наркозалежності можна позбутися за допомогою народних засобів, але це помилка.

Не існує єдиної панацеї, яка здатна вмить вилікувати людину від наркоманії. Особливу увагу варто приділити психологічному аспекту лікування, іншими словами навчити хворого придушувати в собі бажання прийняти чергову дозу наркотичних речовин. Але щоб перейти безпосередньо до цього етапу реабілітації, варто пройти наступні фази лікування:

  • консультація з фахівцем, складання індивідуального плану реабілітації, перевірка хворого на наявність наркотиків в його організмі;
  • проведення детоксикації – подібна процедура здійснюється лише в тому випадку, якщо в організмі пацієнта були виявлені наркотики;
  • медикаментозна терапія і робота з психологами.

Часто відбувається, що наркозалежні, які бажають позбутися згубної звички, не звертаються за кваліфікованою допомогою через страх розголошення хвороби – діагноз стане відомим їм рідним, близьким і друзям. У кожного пацієнта на те є власні причини – побоюються втратити кохану людину, не хочуть турбувати літніх батьків. З цієї причини ми пропонуємо лікування наркоманії в Броварах в нашому центрі повністю анонімно.

Принцип лікування залишається таким самим з усіма необхідними процедурами, тільки записи історії хвороби, особисті дані пацієнта зберігаються в повній конфіденційності і ні в якому разі не розголошуються стороннім.

Залежний повинен чудово розуміти, що вживання наркотичних речовин завдає непоправної шкоди його фізіологічного стану, тому прийняття наркотиків необхідно припинити якнайшвидше.

Одні з залежних просто цього не розуміють, а іншим потрібна сміливість і сила волі, щоб відмовитися від наркотиків. Тому в нашому центрі ми надаємо послугу з приміщення пацієнта на примусову реабілітацію. Подібний метод є найкрайнімшим випадком, до якого вдаються наркологи реабілітаційного центру.

Лікування залежного без його ж згоди найчастіше має нетривалий ефект , так як важко змусити людину повністю позбутися від бажання знову повернутися до вживання наркотиків. Зрозуміло, фахівці докладуть усіх необхідних зусиль, щоб максимально знизити ризик рецидиву, але перш за все, необхідне бажання самого хворого.

Лікування наркоманії – це досить довгий і трудомісткий процес, який вимагає згуртованої роботи не тільки лікарів спільно з пацієнтом, а й значної підтримки від його рідних. Кваліфікована наркологічна допомога надається на кожному етапі залежності, тому не втрачайте часу, довіртеся професіоналам і просто повірте в себе.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!