Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Бучі (київська область)

Наркозалежність – одна з найстрашніших недуг, що пов’язаних з регулярним прийомом наркотичних речовин. Хвороба цілком поглинає залежного, практично змушуючи його перестати жити. Він втрачає інтерес до своєї сім’ї, друзів, навчання, роботи та інших сфер повноцінного життя.

Лікування наркоманії в Бучі (Київська область)

Причини залежності від наркотиків

Найчастіше наркоманами стають люди, які в тій чи іншій сфері були відокремлені від соціуму. Це можуть бути люди, які позиціонують себе як частину якогось колективу, неформального руху. Найчастіше залежними від наркотичних речовин це молоді люди, які проводили час в несприятливих місцях і нездоровому оточенні, де легко піддавалися негативному впливу ззовні. Дослідники даної проблеми говорять про те, що хворий якимось чином зазвичай схильний до подібного недугу – психічно або фізично.

Наркозалежність може виникнути з багатьох причин:

  1. Регулярне вживання сильнодіючих медикаментів, які людина приймала раніше через хворобу.
  2. Звичайний інтерес, бажання спробувати щось нове.
  3. Нездатність самостійно впоратися зі стресовими ситуаціями на роботі, навчанні, бажання сховатися від реальності.
  4. Попадання під поганий вплив людини, чия думка для залежного має велике значення.

Фактори ризику

Головна проблема наркозалежності – це доступність. Придбати наркотичні речовини – не проблема, були б тільки кошти. Зрозуміти, як приймати – теж не складе труднощів. А ось уже повернутися до колишнього життя, не використовуючи наркотики, дуже складно.

Хворий, перебуваючи в стані «ейфорії» і фальшивої «радості», проживає всього лише певний відрізок часу. Після закінчення дії наркотиків доводиться повертатися назад в сірі будні. У цей момент найчастіше починається «ломка» і тоді все навколо перестає просто існувати, залишається одне бажання – скоріше отримати чергову дозу і повернутися в забуття. Основна проблема в тому, що наркоманія завдає шкоди не тільки психічному здоров’ю, а й фізичному, для багатьох подібна залежність без своєчасного лікування може закінчитися летальним результатом.

Тому так важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців. Люди, які проходять курс лікування наркоманії в нашому центрі в Бучі, повністю відмовляються від вживання наркотичних речовин, а також розробляють в собі мотивацію для продовження власного життя без бажання знову повернутися до наркотиків.

Етапи лікування

Першим етапом лікування є діагностика, щоб лікар міг оцінити нанесену наркотиками шкоду організму і підібрати безпечний курс лікування. Далі йде детоксикація – виведення левової частки препаратів з організму (для очищення від всіх шкідливих речовин повністю знадобиться тривалий час).

Після починається один з найскладніших періодів реабілітації – зняття абстинентного синдрому – «ломки». У спеціалізованих центрах можуть використовуватися препарати від болю, щоб даний процес протікав не так важко. Потім йде психологічна реабілітація – хворий вчиться самостійно пригнічувати бажання вживати наркотики і знаходить причину своєї залежності. Далі пацієнт проходить етап соціальної адаптації.

Виходячи з усього вищевикладеного, можна сказати, що лікування наркоманії – це досить складний процес, що вимагає спеціального медичного підходу. І чим швидше почнеться лікування, тим швидше людина зможе повернутися до колишнього здорового життя без прийому наркотичних речовин.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!