Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Чернігові

Пройти ефективне, анонімне лікування наркоманії в Чернігові з акцентом на психологічній реабілітації пропонують співробітники наркологічної клініки «Реванш». Комплексний і при цьому індивідуальний підхід, високий рівень кваліфікації фахівців, застосування найсучасніших методів боротьби з наркоманією дозволяють гарантувати досягнення незмінно позитивних результатів і повернення залежних пацієнтів до нормального життя.

Детоксикація і зняття наркотичної ломки

Лікування наркоманії в Чернігові

Позбутися від хімічних залежностей та підготувати хворого до подальшої психологічної реабілітації допомагає детоксикація. Програма Детокс об’єднує в собі цілий комплекс заходів, таких як:

  1. Надання пацієнту кваліфікованої медичної допомоги. Медикаментозна терапія передбачає використання сорбентів і сечогінних засобів (очищають організм від залишків наркотику, токсинів), антидепресантів, знеболювальних препаратів і спазмолітиків , незамінних при боротьбі з больовим синдромом, проявами наркотичної ломки. Призначаються хворим і медикаменти симптоматичної дії, необхідні для прискореного відновлення організму.
  2. Дієтотерапія – правильно збалансоване харчування відіграє важливу роль для очищення органів і відновлення фізичного стану хворих з наркотичною залежністю.
  3. Психотерапія – психологи працюють з пацієнтами спочатку, надаючи необхідну моральну підтримку, допомагаючи сформувати правильні мотивації і утвердитися в рішенні пройти комплексне лікування.
  4. Кінезіотерапія. Фізична активність, виконання спеціальних вправ, позитивно позначаються на здоров’ї і психоемоційному стані хворих, сприяють одужанню, допомагають відвернути увагу від думок про наркотики.

У більшості випадків стан ломки купірується протягом декількох днів (в запущених ситуаціях може знадобитися близько місяця).

Психологічна реабілітація

Лікування наркотичної залежності в ЧерніговіОсновний етап в боротьбі з наркоманією, що є психосоматичним захворюванням, – це психологічна реабілітація. Пацієнти займаються по принципам програми «12 кроків», спрямованої на усвідомлення своєї проблеми, поетапне її подолання, зміна системи життєвих цінностей, заповнення збитку, нанесеного оточуючим, надання допомоги іншим людям, що потрапили в наркотичний полон.

У роботі застосовуються також методи конгітівно-поведінкової терапії. Фахівці допомагають реабілітантами усвідомити причини захворювання, знайти ефективні способи усунення провокуючих чинників.

Велика увага приділяється вирішенню сімейних проблем, відновленню навичок нормального спілкування, побудови довірчих, теплих відносин між близькими людьми. Цьому сприяють сеанси сімейного системного психоаналізу. Крім того, з членами сім’ї пацієнта працюють психологи, допомагаючи їм впоратися з співзалежністю , навчитися правильно поводитися з залежною людиною.

Програма психологічної реабілітації включає в себе також елементи арт -, трудо- і Гештальт-терапії , ситуаційного впливу, гіпнозу. Саме такий комплексний підхід дає максимально виражені результати і зводить до мінімуму ймовірність рецидиву.

Соціальна реабілітація спрямована на освоєння і закріплення навичок тверезого життя, отримання освіти, нової професії, комфортну адаптацію колишнього залежної людини в суспільстві.

Кодування від наркотиків

Кодування – це ефективний, сучасний спосіб подолання залежності, закріплення результатів реабілітаційного курсу. Співробітники наркоклініки застосовують для цих цілей дієві методики:

  • лазерну терапію;
  • гіпноз;
  • магнітну терапію;
  • медикаментозну підшивку;
  • вплив електричними струмами.

Найбільш ефективним способом лікування наркоманії вважається медикаментозне кодування в поєднанні з психотерапією.

Фахівці наркологічної клініки «Реванш» в Чернігові гарантують кожному пацієнту надання комплексної допомоги, комфортні умови проживання, доброзичливе ставлення, анонімність і відсутність постановки на облік.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!