Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Димері (київська область)

Якщо Ви зараз читаєте цю статтю, скоріше за все вашу родину торкнулося лихо – наркоманія. Необхідно оперативно вирішити цю проблему. Не варто соромитися, від наркозалежності ніхто не застрахований. Ця підступна хвороба шукає маленькі лазівки, щоб проникнути в сім’ю. З кожним роком наркоманія молодшає, підлітки не можуть впоратися з незвіданими спокусами, їм хочеться показати авторитет і незалежність. Купити наркотики в нашій країні не складає особливих труднощів.

Лікування наркоманії в Димері (київська область)

Багато хто дивиться на проблему наркоманії крізь пальці. Наркотичні препарати згубно впливають на людський організм. Систематичне вживання наркотиків веде до звикання, без чергової дози наркоман відчуває нервозність, погано себе почуває. Наркозалежний поступово деградує, стає інтелектуально і емоційно бідним, погіршується його здоров’я. В результаті, регулярного прийому наркотиків відзначаються зміни в особистості, раптово виникають психози.

Наркозалежність жахлива і підступна хвороба.

Як допомогти позбавиться близькій людині від неї? Вихід є – звернеться в спеціалізований центр, де надають кваліфіковану допомогу при лікуванні наркоманії.
У нашому реабілітаційному центрі в Димері (Київська область) готові надати професійну консультацію і допомогу всім, хто цього потребує. З використанням інноваційних сучасних методик комплексного лікування проводиться стаціонарне анонімне лікування від наркозалежності .

Своїм пацієнтам ми пропонуємо:

  • Детальну діагностику організму під час вступу до нашого центру.
  • Індивідуальний план лікування, складений виходячи з результатів обстеження, терміну прийому наркотичних препаратів, речовини до якої звик хворий, супутніх захворюваннь.
  • Комфортні умови проживання, харчування, організація дозвілля. Перебуваючи у нас в центрі, пацієнти відчувають себе, як в санаторії.
  • Боротьбу з синдромом фізичної наркотичної залежності.
  • Постійний контроль з боку медичного та обслуговуючого персоналу.
  • Надання медичних і терапевтичних процедур, психологічних тренінгів і терапії.
  • Соціальну адаптацію. Складається план ресоціалізації. Наші соціальні працівники та психологи завжди готові допомогти колишнім пацієнтам. Вони можуть розраховувати на моральну підтримку. Працівники центру сприяють працевлаштуванню, допомагають налагодити зовнішні контакти в соціумі. Людина повертається в суспільство морально підготовленою.

У центрі підбирається якісне і ефективне лікування. Першочергове завдання – це фізіологічний аспект. Він включає в себе виведення токсичних речовин з організму, зняття синдрому «ломки». Під час цього етапу пацієнт повинен перебувати в центрі під наглядом лікарів. Потім до роботи приступають психологи, вони допомагають пацієнту правильно аналізувати ситуацію, розібратися з ситуацією життєвою ситуацією, сприяють поліпшенню сімейних і дружніх відносин.

Персонал нашого реабілітаційного центру – це досвідчені фахівці: наркологи, психологи, реабілітологи, соціальні працівники.

Всі вони володіють необхідними навичками роботи, використовують перевірені методи лікування, забезпечують цілодобовий догляд та моральну підтримку.

Звернувшись в наш реабілітаційний центр в Димері, Ви гарантовано отримуєте шанс на одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!