Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Дніпрі

Пристрасть людини до наркотиків починається добровільно. Іноді це відбувається з цікавості. Людина впевнена, що від однієї дози нічого не буде. Але одного разу спробувавши наркотик і випробувавши відчуття ейфорії, людині хочеться повертатися в цей стан знову і знову. Поступово організм звикає до наркотику і для досягнення потрібного ефекту потрібна все більша доза речовини, на зміну ейфорії приходить агресія. Неконтрольовані напади депресії. Людині стає складно контролювати свої стани, і вона вже не може жити без чергової дози. Так поступово вона перетворюється на залежного наркомана.

Етапи лікування наркоманії в клініці Реванш

Лікування в Дніпрі передбачає кілька важливих етапів. І для того, щоб лікування було успішним не варто нехтувати не одним з них. Це важливо, тому що фізична залежність від наркотиків це тільки вершина айсберга. Крім фізичної залежності наркоман відчуває сильну психологічну та емоційну залежність від речовини і саме з цієї причини наркомани, що минули тільки перший етап лікування часто зриваються і все починається заново. Пройшовши, тільки лише процедуру детоксикації наркоман позбавляється від ломки. Йому стає легше і він стверджує, що більше не доторкнеться до наркотиків, але це не так повертаючись у звичне середовище, наркоман не знає, як жити без речовини, а спокуса прийняти нову дозу його переслідує буквально всюди, а в голові крутиться зрадницька думка, що від одного разу нічого не буде. І, в кінцевому рахунку, він знаходить привід знову вжити наркотик.

Для того, щоб цього не сталося, необхідний тривалий період відновлення, реабілітації та соціалізації пацієнта.

У цей період він починає бачити життя по-новому. Навчається радіти і управляти своїми емоціями. Усвідомлює свою хворобу і вчиться жити з нею і протистояти спокусі першої дози.

 1. Детоксикація – це первинний етап лікування. За допомогою медикаментів відбувається очищення організму від наркотику і продуктів його розпаду. Ця процедура полегшує процес ломки і дозволяє налагодити роботу внутрішніх органів.
 2. Сучасні методики кодування.
 3. Психологічна реабілітація дозволяє пацієнтові розібратися в причинах залежності. Усвідомити свою хворобу. Це відбувається завдяки копіткій роботі психологів і роботі пацієнта в групі.
 4. Соціалізація відбувається за допомогою прямого спілкування залежних, між собою в групах. Зустрічі з людьми, поборовшись залежність і провідними тверезе життя протягом багатьох років. І проходженні програми 12 кроків яка з успіхом впроваджена в клініці Реванш.
 5. Так само надається допомога сім’ям наркозалежних . Ми допомагаємо налагодити контакт і уникнути помилок в майбутньому. Сім’я часто страждає не менше самого залежного, і ми допомагаємо впоратися з багатьма проблемами рідних і близьких.

Реабілітація та умови проживання

Лікування наркоманії в Дніпрі відбувається в комфортних умовах клініки. Реабілітаційний період починається після того як наркоман повністю усвідомив свою хворобу і готовий з нею боротися. Це дуже важливий етап дозволяє людині прийняти своє нове життя і, в подальшому, жити повноцінно і щасливо.

Лечение наркомании в городе Днепропетровск

Програма реабілітації заснована на загальнолюдських принципах і складається з декількох важливих складових.

 • Терапія, що проходить в групах дозволяє наркоману почути свою проблему з боку і зрозуміти, що він не самотній. Навколо безліч людей готових зміняться. Він ніби заражається бажанням подолати хворобу. Вчиться ставити цілі і досягати результату
 • Програма 12 кроків. Допомагає жити згідно загальнолюдським принципам. Не таїти в собі образи і злість. Вчить виходити зі складних ситуацій. Програма ефективно застосовується в усьому світі і в Україні.
 • Робота з психологом дозволяє розібратися в причинах, що спонукали залежного до вживання наркотиків.
 • соціальна реабілітація дозволяє наркоману знайти своє місце в житті;
 • трудотерапія, фітотерапія , арт-терапія .

Важливо пам’ятати, що лікування наркозалежності в Дніпрі анонімно.

Анонімне лікування наркоманії в Дніпропетровську дозволяє залежному почати життя з чистого аркуша без клейма наркоман.

Лікування наркозалежності відбувається в комфортних умовах. Для цього в реабілітаційному центрі обладнані зручні палати з усіма зручностями і свіжим ремонтом. Так само в центрі є великий зал для групових занять, їдальня, кабінет психолога з усією необхідною технікою.

Причини наркоманії

Існує безліч причин, що штовхають людину до вживання наркотиків

 • Часто починають вживання за компанію. Людина в цьому випадку хоче тільки спробувати, але після першого разу він хоче повторити і так поступово втягується у вживання наркотику.
 • Цікавість. Людині цікаво дізнатися, що то нове, випробувати нові відчуття. Але варто пам’ятати, що такого роду цікавість може коштувати життя. Іноді, деякі речі краще знати на рівні теорії і не варто практикувати. Це відноситься безпосередньо до наркотиків.
 • Бажання піти від проблем. Змінити реальність. Варто пам’ятати, що наркотик не змінює реальність, це ілюзія, за яку доведеться дорого заплатити.
 • Міфи про наркотики. Наприклад, що наркотик стимулює мислення. Це неправда, при вживанні наркотика мозок руйнується, найчастіше відбуваються незворотні процеси. Наркотик жодним чином не стимулює роботу мозку це ще одна ілюзія.

Це лише короткий список причин, через які люди стають наркоманами. Насправді їх набагато більше, але не одна з них не виправдовує ту шкоду здоров’ю, яка наноситься при вживанні наркотиків.

Симптоми вживання наркотиків

Наркомана можна визначити за певними ознаками. Вам варто насторожитися якщо:

 • Ви помітили зміну поведінки у близької вам людини. Вдень вона сонлива. Безпричинно пропускає заняття або роботу. Змінилося коло спілкування. Стала грубою. Одяг недбалий.
 • Змінився розпорядок дня. Пізно приходить, часто в неадекватному стані, але запаху алкоголю не спостерігається.
 • Спалахи безпричинної агресії. Втрата інтересу до колишніх захоплень. З будинку пропадають речі, гроші. Пропало відчуття відповідальності.
 • Раптовий інтерес до фармакології. Цікавиться домашньої аптечкою. Часто можна зустріти біля аптек і медустанов. Виявлення шприців, упаковок від таблеток.
 • Варто звернути увагу на зовнішній вигляд. Зазвичай наркомани не стежать за гігієною. Шкіра бліда, часто з жовтяничним відтінком. Волосся тьмяні. На шкірі можна помітити ранки, що погано загоюються. При ін’єкційному вживанні наркотиків можна виявити сліди від уколів.

Звикання до наркотику відбувається поступово і чим раніше ви виявили ознаки вживання наркотиків, тим простіше подолати недугу.

Як схилити наркозалежного до лікування

Дуже рідко наркомани визнають свою проблему. Вони свято вірять, що проблеми немає, і зупинитися можна в будь-який момент. Тут не допоможуть ні погрози, ні вмовляння. Психіка наркомана повністю підпорядкована наркотику. Він перетворюється на вправного маніпулятора. Говоритиме вам те, що ви хочете почути. Стверджувати, що він не залежить від наркотиків і може від них відмовитися, але ось саме зараз йому необхідно віддати борг і все більше він вживати не буде, або ще мільйон відмовок. Ваші вмовляння навряд чи допоможуть. Набагато дієвіше думку людини, який поборов залежність.

Постарайтеся умовити піти на консультацію в клініку. Або нехай з ним поговорить друг або знайомий або навіть малознайомий чоловік, у якого була проблема з наркотиками, про він зміг подолати згубну пристрасть. Повірте, наркоману і вилікуватися наркоману буде про що поговорити; така людина швидше буде почутим.

Лечение наркозависимости в Днепропетровске

Лікування наркозалежності в Дніпрі, як і в будь-якому іншому місті України, можливо тільки при наявність висококласних психологів і наркологів. У нашій клініці Реванш зібраний професійний колектив, який допоможе наркозалежному знайти тверезість.

Переваги лікування наркоманії в клініці Реванш

 • Лікування наркоманії проводиться в клініці Реванш закритого типу за містом. Лікарняна палата дозволяє ізолювати пацієнта від спілкування в звичному середовищі, і обмежити доступ до наркотику.
 • Анонімність лікування дозволяє людині повернутися до нормального і здорового життя. Її не проставлять на облік до нарколога, і лікування в клініці ніяк не позначиться на її подальшому житті.
 • Ми виробляємо комплексну терапію з подальшою реабілітацією і соціалізацією. Також в клініці застосовують різні способи кодування. Після проходження лікування людина повертається до нормального і здорового життя, де немає місця наркотикам і алкоголю. Вона може нормально вчиться, працювати і будувати сімейні стосунки.
 • У нас немає вікових обмежень. Ми надаємо допомогу всім людям з залежностями, а також молоді з залежностями від солі і спайсу. Відсоток таких наркоманів з кожним роком збільшується. У молодіжному середовищі ці наркотики вважаються нешкідливими, але це не так, враховуючи відгуки родичів.
 • Ціна лікування в нашій клініці невисока. Це дозволяє допомогти більшій кількості пацієнтів.

Адреса та контакти

Отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії та консультацію з усіх питань ви можете, зателефонувавши за телефоном, вказаним нижче.

 • Україна, м. Дніпро, провулок Базавлуцький, будинок 10
 • Ел. пошта: netzavisimosti5@gmail.com
 • Тел: +38 (066) 240-22-44

Вартість лікування наркоманії в Дніпрі

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!