Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Донецьку

Лікування наркоманії в ДонецькуНаркоман втрачає свою особистість. Дивитися на деградацію близької людини нестерпно боляче, але не потрібно опускати руки. Слід звернутися до фахівців в лікуванні наркозалежності. Сучасна медицина і психотерапія зробили величезні кроки в лікуванні наркотичної залежності . Здійснюється лікування наркоманії анонімно, використовуються тільки гуманні методи лікування наркоманії. Відсоток тривалої (і навіть довічної) ремісії серед наркоманів, що пройшли терапію в Донецьку, дуже високий.

Методи лікування наркоманії

Лікування наркотичної залежності в ДонецькуМетодів лікування наркоманії безліч. В їх число входять і народні засоби лікування наркозалежності , нетрадиційна медицина для лікування наркоманів і різні «кодування». Але ці способи лікування наркотичної залежності або не допомагають зовсім, або допомагають на короткий проміжок часу. До того ж, вони можуть бути небезпечні для здоров’я і життя залежного.

У державних клініках застосовується тільки медикаментозне лікування наркотичної залежності, яке очищає організм і знімає «ломку». Після такого лікування наркоманам дійсно стає легше фізично, але не морально. Тяга до наркотиків залишається і, виходячи з лікарні, пацієнт направляється за новою «дозою». У чому помилка?

Наркозалежність – багаторівнева хвороба, яка вражає тіло, розум і душу. Тому і лікування наркозалежності повинно бути різноспрямованим. Купірування абстинентного синдрому – тільки перший, найлегший етап ефективного лікування наркоманії. У Донецькому реабілітаційному наркологічному центрі не тільки позбавляють від фізичних мук і потреби в наркотиках, але і відновлюють інтелектуальні здібності, пробуджують духовні сили. Ціна лікування наркоманії в Донецьку при цьому доступна. Вона залежить від тяжкості випадку і часу, який займе реабілітація наркозалежних в центрі (зазвичай це 6-12 місяців). У вартість лікування наркоманії входять не тільки послуги наркологів та психологів, а й проживання в комфортному котеджі, і харчування.

Для лікування наркоманів в Донецьку в стаціонарі використовуються: інформаційно-пізнавальні заняття, сімейна терапія, але найбільший упор при анонімному лікуванні наркоманії робиться на групові тренінги за програмою «12 кроків».

Ефективне лікування наркоманії в Донецьку

Лікування наркоманії в місті Донецьку«Міннесотська» модель, або програма «12 кроків» має американське коріння. Ця техніка лікування наркоманів активно використовується спільнотами анонімних алкоголіків і анонімних наркоманів. Програма лікування наркозалежності «12 кроків» в Донецьку – це особистісно-орієнтована розвиваюча терапія. Вона проста і доступна для розуміння. Найчастіше родичам теж потрібно лікування від співзалежності. Ефективне лікування наркоманії можливо завдяки визнанню своєї залежності і поетапному, поступовому звільненню від неї. Особливою перевагою є анонімне лікування наркоманії в Донецьку. Пацієнта не ставлять на облік. Дотримання конфіденційності дозволяє людині не боятися осуду і упередженого ставлення до себе.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!