Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Ірпені (київська область)

Щорічно в клініки, реабілітаційні центри звертаються тисячі людей в надії позбутися від наркозалежності. Статистика вражає не тільки в світових масштабах, а й в нашій країні. Наркоманія – страшна хвороба сучасного суспільства, вона зачіпає всі верстви населення. Вона не тільки шкодить здоров’ю наркомана, але повільно вбиває спочатку його як особистість, роблячи його ізгоєм, потім руйнує його свідомість і організм, в результаті призводить до передчасної кончини.

Лікування наркоманії в Ірпені (Київська область)

Маючи бажання позбутися від наркоманії необхідно вибрати спеціалізовану клініку або центр, де штат кваліфікованих фахівців, використовуючи сучасні методики лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта допоможуть перемогти цю хворобу. У процес лікування входить комплексний підхід: медикаментозна терапія і робота з психотерапевтами. Лікування наркозалежності тривале, що складається з декількох етапів.

Звикання до наркотиків формується дуже швидко, іноді досить декілька разів спробувати наркотичний засіб, щоб ввести в залежність людський організм.

Наш реабілітаційний центр лікування наркоманії в грунтується на етапах лікування і реабілітації, які пацієнти зобов’язані пройти в повному обсязі:

  • Діагностика. Визначається фізичний і психологічний стан хворого, стаж вживання наркотиків, препарат до якого звик організм. На основі досліджень визначається індивідуальний курс лікування.
  • Детоксикація організму – очищення організму від токсичних речовин, а також ліквідація абстинентного синдрому іменованого як «ломка». Постійний прийом наркотиків веде до збою нервової системи і роботи внутрішніх органів. Детоксикація і зняття «ломки» проводиться медикаментозними препаратами під постійним контролем фахівців в стаціонарі реабілітаційного центру.
  • Реабілітація. Організм пацієнта повністю очищений від токсичних речовин наркотичних препаратів, емоційний стан стабільний, поступово людина повертається до життя. Даним етапом можна нехтувати, протягом якого він спілкується з психологом і фізіотерапевтом. На сеансах пацієнта «вчать» жити без наркотиків, допомагають знайти своє місце в суспільстві, розкривають його позитивні сторони. Перебуваючи в нашому реабілітаційному центрі, пацієнт заново вчиться мислити, усвідомлювати і оцінювати проблеми, що виникли в результаті застосування наркотиків. В період реабілітації хворому необхідна підтримка рідних і близьких, він повинен відчувати свою значимість, що його люблять і чекають вдома.
  • Соціальна адаптація. Цей етап найтриваліший. Зовнішністю і поведінкою колишній наркоман не відрізняється від інших, але найменший стрес або неприємність може привести до зриву. У цей період слід уникати негативних емоцій, необхідне сприяння з пошуком роботи, емоційна підтримка. Ми допомагаємо своїм колишнім пацієнтам йти правильним шляхом, не повертаючись у компанію наркоманів. Намагаємося допомогти їм працевлаштуватися , надаємо психологічну допомогу і підтримку.

При зверненні в наш реабілітаційний центр лікування наркоманії в Ірпені (Київська область) гарантовано анонімність і конфіденційність, комфортні умови перебування, високий рівень обслуговування медичного персоналу, консультування рідних і близьких, подальша кваліфікована допомога в період соціальної адаптації.

Повірте в себе і свої сили, довіртеся професіоналам, які допоможуть повністю позбутися від наркотичної залежності!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!