Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркоманії – це досить складний процес, оскільки залежність від наркотичних речовин зачіпає не тільки фізичне, а й психологічне здоров’я людини. Дане захворювання залишає помітний слід на соціальному житті залежного, він поступово відділяється від суспільства, через що відбувається деградація людини як самостійної особистості. У найважчих випадках, якщо своєчасно не почати лікування залежності, то для хворого все може закінчитися летальним результатом, тому так важливо, щоб людина кинула вживати наркотики ще за життя.

Лікування наркоманії Київ вимагає спеціалізованого комплексного медичного підходу, а також високого рівня професіоналізму медичних працівників. Якщо родичі або Ви самі потрапили під згубний вплив наркотичних препаратів і хочете позбутися від залежності раз і на все життя – до Ваших послуг наркологічна клініка «Реванш»! Багато пацієнтів продовжують звертатися за допомогою саме до нас, оскільки:

 • в наркологічному центрі працюють висококваліфіковані працівники, які завжди прийдуть на допомогу пацієнтам, цілодобово наглядають за хворими;
 • різні методики лікування дозволяють в анонімному режимі позбавити пацієнтів від різноманітних найбільш поширених видів залежності – від амфетаміну, метадону, марихуани, героїну, залежність від спайса та інші види наркоманії;
 • під час лікування застосовуються найбільш безпечні методи, способи реабілітації та препарати, які не завдадуть шкоди ослабленому організму після тривалого вживання наркотиків;
 • важливим критерієм є вартість медичних послуг, ми пропонуємо прийнятні ціни і високоякісне медичне обслуговування, процес лікування, реабілітації проходить в сприятливих, спокійних умовах.

Перераховані вище критерії дозволяють не тільки залучати все більшу кількість залежних до лікування в клініці, але і дозволяє повністю позбавити від залежності кожного пацієнта.

Сучасні способи лікування наркотичної залежності

Багато людей вважають, що позбутися від наркотичної залежності можливо за допомогою різних народних засобів і методів, але це помилка. Не існує навіть в традиційній медицині стандартного універсального методу позбавлення від залежності від психотропних речовин, який дозволить в один момент повністю позбутися від згубної пристрасті. Як було зазначено вище, правильне лікування наркоманії вимагає комплексного підходу. Крім поліпшення фізичного стану пацієнта, особливо важливу роль займає психологічна складова реабілітації, щоб у залежного надалі не виникало бажання знову прийняти дозу наркотику. Але, щоб перейти до цього етапу реабілітації, також варто пройти попередні ступені лікування, до яких відносяться:

 • попередня консультація з метою підбору оптимальної програми лікування залежності, здача аналізів на наявність наркотичних речовин в крові;
 • процес детоксикації – виведення наркотиків з організму, дана процедура здійснюється тільки в тому випадку, якщо на тестуванні було виявлено, що організм пацієнта як і раніше знаходиться під впливом наркотиків;
 • терапія за допомогою медикаментозних препаратів, психологічна реабілітація хворого.

Детоксикація повинна проводитися строго в стаціонарних умовах, оскільки деякі її різновиди мають протипоказання до застосування і є важким стресом для організму пацієнта. Як правило, процес виведення токсинів займає від 5 до 10 днів, після цього залежний відчуває себе відмінно, він може встати з ліжка і вийти на вулицю, але пристрасть до вживання нової дози так і залишається. Саме з цієї причини стандартний період для повної реабілітації повинен тривати не менше 3-х місяців. Під час даного періоду використовуються наступні сучасні способи лікування наркоманії:

 • Ксенонотерапія. Інертний газ ксенон застосовується в багатьох реабілітаційних центрах для купірування особливо гострих періодів ломки у пацієнтів. Інгаляції з його використанням не роблять абсолютно ніякої шкоди організму, а зовсім навпаки, відновлюють нормальну роботу мозку, налагоджують сон, знімають гострі панічні напади, паніку, полегшують депресивний стан. Сприятливий ефект настає через декілька хвилин і триває пару днів. Стандартний курс містить 5 сеансів. Протипоказань до лікування немає. Між сеансами інгаляцій у пацієнта значно поліпшується самопочуття, психолога значно легше спілкуватися з залежним для закріплення мотивації до позбавлення від наркозалежності .
 • Плазмаферез. В ході даного способу кров пацієнта виводиться з організму, після цього ділитися на плазму і еритроцити. Плазма з накопиченими токсичними речовинами від наркотиків утилізується, а кров’яні тільця заново вводяться в кровотік. Дефіцит води усувається за допомогою стерильних інфузійних розчинів. Доцільність застосування даної процедури визначає лікар, оскільки вона є сильним стресом у порівнянні з операційним втручанням. Протипоказанням до плазмаферезу є серцево-судинні хвороби.
 • Електросон. За рахунок впливу різних електричних імпульсів на мозок пацієнта вдається ввести його в стан електросну. У цей період приходять в норму обмін речовин, стимулюється виведення токсинів, поліпшується робота нервової системи.
 • Опромінення крові за допомогою лазера. Ця процедура потрібна для захисту від впливу сильних окислювачів на організм. Після цієї процедури пацієнт стане більш сприйнятливим до інших методів медикаментозного лікування.
 • Фізіотерапія. Вона створює невелике навантаження на організм і не має побічних реакцій. Процес може складатися з масажу, голковколювання, лімфодренажу.

Способи лікування від наркозалежності часто супроводжуються різними міфами, які не мають нічого спільного з дійсністю, які пов’язані з відсутністю відповідальності і небажанням вникнути в саму суть захворювання. В основному багато наркозалежних та навіть їхні близькі думають, що процедури детоксикації організму, блокатори опіоїдних рецепторів, які вводяться під шкіру, чарівним чином дозволять вмить усунути залежність від психотропних препаратів раз і назавжди. Але на практиці це зовсім не так. Блокатори нададуть належний ефект у випадку проведення детоксикації і дадуть можливість знизити негативні ефекти після рецидиву. Подібні методи є лише допоміжними способами, а не основними напрямками лікування.

Анонімне позбавлення від наркозалежності

Анонімне лікування наркоманії особливо актуально в наш час, оскільки часто залежний не приходить за кваліфікованою допомогою через острах розголосу. Це може бути пов’язано з небажанням турбувати рідних і близьких, страхом зруйнувати відносини з коханою людиною, також розголос може зашкодити кар’єрі – у кожного наркозалежного є на це свої причини.

Тому анонімне лікування наркоманії Київ також практикується в нашому центрі. Воно здійснюється за тим же принципом що і звичайне, але вся особиста інформація пацієнта, деталі його діагнозу знаходяться в клініці в суворій секретності і нікому не розголошується крім лікуючого лікаря і персоналу клініки.

Примусове лікування залежного

Не всі залежні усвідомлюють всю серйозність своєї проблеми, деяким просто недостатньо сили духу, щоб подивитися проблемі в очі. Тому також в нашому центрі можна помістити хворого на примусову реабілітацію. Цей спосіб не настільки ефективний і є крайнім методом, оскільки такого пацієнта досить проблематично змусити абсолютно відмовитися від прийому наркотиків без подальшого рецидиву. Але фахівці клініки зроблять все можливе для цього.

Помістити на примусову реабілітацію можуть виключно його родичі або близькі. Спочатку медики оцінять всю серйозність ситуації, і лікування почнеться з формування мотивації у пацієнта до одужання.

Лікування наркозалежності в Києві в нашій клініці «Реванш» надається медиками на будь-якій стадії розвитку захворювання, але все ж не варто затягувати і необхідно звернутися за допомогою якомога раніше. Ми проконсультуємо Вас з будь-якого питання і підберемо оптимальний спосіб ефективного лікування залежності.

Ефективне лікування наркоманії можливо тільки в тому випадку, коли воно здійснюється комплексно і з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів.

Комплексне лікування наркотичної залежності – успіх забезпечений

Лікування наркоманії в КиєвіЛікування наркозалежності – це насправді дуже важкий і тривалий процес. Ефективне лікування наркоманії має на увазі не тільки детоксикацію організму, що полегшує фізичну залежність, а й, що найголовніше, усунення психологічної залежності. В даному питанні медики давно прийшли до одностайного рішення: наркотична залежність – хвороба психологічна, а всі фізичні її прояви – лише наслідок вживання наркотиків. Тому лікування наркоманів необхідно здійснювати в комплексі: лікування наркозалежності має усувати як фізичні недуги, так і психологічні проблеми. Також в період лікування наркозалежності необхідна соціалізація колишніх наркоманів, для чого програми центру реабілітації наркозалежних включають етапи соціальної адаптації. Таким чином, успіху в лікуванні наркотичної залежності можна домогтися тільки при взаємодії наркологів та психологів, педагогів і психотерапевтів, соціальних працівників і самого пацієнта, який прагне позбутися від недуги. Центр анонімного лікування наркоманії в Києві може гарантувати ефективне лікування наркоманії, так як тут працюють найкращі фахівці всіх цих напрямків.

Вирішенню проблеми сприяє анонімне лікування наркоманії

Лікування наркоманії в місті КиєвіАнонімне лікування наркоманії – ще один важливий аспект досягнення успіху в лікуванні наркоманів. Адже першорядним фактором в позбавленні від наркотичної залежності є усвідомлене бажання самого пацієнта перемогти хворобу. Але найчастіше страх розголосу пригнічує прагнення. Тому дуже важливо проводити лікування наркоманії анонімно, прибираючи тим самим перешкоду на шляху до лікування наркомана. Будучи абсолютно упевненим, що про його біду ніхто не дізнається, пацієнт більш відкрито і довірливо йде на контакт і психотерапевтами. А це, в свою чергу, допомагає фахівцям вибрати правильні методи лікування наркоманії. А також скласти індивідуальну програму реабілітації наркозалежних .

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі Києва – шанс почати нове життя

Лікування наркотичної залежності в КиєвіВ основі роботи центру лікування наркозалежності в Києві лежить програма «12 кроків» , яка довела свою ефективність в лікуванні наркоманії анонімно вже в багатьох країнах. Завдяки даному методу лікування наркоманії мільйони людей у всьому світі отримали шанс на нове життя, назавжди відмовившись від наркотиків. Що ж стосується вартості лікування наркоманії, то слід пам’ятати: лікування наркоманії – ціна вашого життя, яка в будь-якому випадку набагато дорожче.

Вартість лікування наркоманії в Києві

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!