Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії у Львові

«Наркотики назавжди змінили моє життя …» У цю фразу кожен вкладає свій зміст. Кому-то вони, на жаль, «зламали» життя, позбавивши здоров’я або сім’ї. А іншому , після лікування, допомогли змінитися внутрішньо і по-іншому поглянути на світ. Як увійти до другої групи? Покінчити з наркоманією, зцілитися духовно і налагодити життя вам допоможуть фахівці нашого реабілітаційного центру .

Вже більше 15-ти років ми успішно рятуємо від наступних видів наркотичної залежності:

 • каннабіоідної – споживання «травички», «гашишу», « анаші »;Лікування наркозалежності у Львові
 • опіумної;
 • кокаїнової;
 • героїнової;
 • амфетамінової;
 • токсикоманії (бензин, клей, розчинник);
 • залежності від галюциногенних препаратів (ЛСД, «гриби»).

У тому випадку, якщо ваш родич не бажає лікуватися, ми допоможемо переконати його. Здійснюється це двома шляхами:

 1. Ви приїжджаєте до нас на консультацію і отримуєте рекомендації, як поводитися з залежним, щоб умовити його лягти в стаціонар, як апелювати до його хворому свідомості.
 2. Наші фахівці приїжджають до вас додому. Знаючи психологію поведінки і мислення наркозалежного, вони знаходять «важелі» впливу, які дозволяють переконати його лягти в стаціонар і мотивувати на лікування. А саме мотивація є гарантією повного одужання.

Наші центри відкриті практично у всіх великих містах, однак ми настійно рекомендуємо вибирати філію подалі від місця проживання, оскільки соціологічний аспект (оточення, рідне місто) може стати на початковій стадії лікування причиною рецидиву.

Як проходить лікування наркозалежності в нашому центрі у Львові?

Лікування наркозалежності проходить комплексно. Це означає і зняття ломки, і детоксикацію , і реабілітацію, і соціалізацію. Медикаментозні методи використовуються в поєднанні з психологічними і адаптованої американської програмою «12 кроків» .

Всього можна виділити три основні етапи в лікуванні наркозалежності :

 1. Підготовчий – консультування, мотивування, обстеження. Вживання наркотиків, як нетривале, так і довгострокове, не могло не позначитися на фізичному здоров’ї людини. Тому необхідно провести обстеження, щоб зрозуміти, які органи «вийшли з ладу» і потребують паралельному лікуванні.
 2. Медикаментозний – зняття «ломки» і детоксикація . Вводяться сорбенти, покликані вивести з організму хімікати. Призначаються знеболюючі, антиоксидантні і седативні препарати, які «пом’якшують» муки абстиненції, допомагають впоратися з депресією.
 3. Реабілітаційний – від 3-х місяців до року. Будується на основних положеннях 12-ти крокової програми, когнітивно-поведінкової та індивідуальної терапії. Даний етап дає можливість залежному закріпити навички тверезого способу життя. Оскільки вживання психотропних речовин залишило відбиток на мисленні, характер спілкування навіть колишнього наркомана з оточуючими.

Пройшовши всі три етапи, за підтримки групи і колективу лікарів, ваш близький зможе не просто вилікуватися від наркоманії, а й змінити своє ставлення до життя, знайти мету і зарядитися енергією для її реалізації.

До лікування наркоманії наша клініка підходить професійно, зі знанням методик лікування та багаторічним досвідом. Фахівці нашого наркологічного центру Реванш постійно підвищують свою кваліфікацію.

Вартість лікування наркоманії у Львові

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!