Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Луганську

Лікування наркоманії в ЛуганськуСьогодні вже ніхто не ставить під сумнів факт, що наркоманія – це дуже складна хвороба, а не примха чи згубна звичка. Отже, лікування наркозалежності – це завдання медиків. Спроби перемогти самостійно недуга можуть привести до згубних наслідків і навіть до летального результату. Тому лікування наркотичної залежності має проходити в спеціалізованих клініках і реабілітаційних наркологічних центрах, які в даний час існують в усіх містах нашої країни.

Ще зовсім недавно вважалося, що пристрасть до дурманного зілля вилікувати неможливо. Можна тільки тимчасово обмежити потребу залежного у вживанні наркотиків. Однак розвиток медицини не стоїть на місці. І сьогодні існує безліч найрізноманітніших методик, що дозволяють ефективно проводити терапію, домагаючись стійкого позитивного результату. Іншими словами – назавжди позбавити від пристрасті до наркотиків.

Лікування наркоманії в місті ЛуганськуЗалежно від тяжкості захворювання і стану пацієнта, фахівцями підбираються найбільш оптимальні в кожному конкретному випадку методи лікування наркоманії. Це може бути медикаментозна або біоксеновая терапія, плазмафарез або гіпноз, акупунктура або кодування. Але за будь-яким з цих методів обов’язково повинна послідувати психотерапія, спрямована на відновлення особистості пацієнта. Часто родичі хворого страждають, але з цим теж можна впоратися, це має назву лікуванням співзалежності .

Позбавлення від пристрасті – процес тривалий і складний. Обумовлено це тим, що дана пристрасть – хвороба, яка повністю виснажує фізично, психічно і морально, приводячи до цілковитої деградації особистості. Тому лікарям доводиться не тільки відновлювати фізичне здоров’я пацієнта, але і його психо-емоційний стан. Для цього використовуються комплексні програми, що включають в себе як медикаментозні, так і психотерапевтичні методи, і звичайно ж реабілітацію наркоманів. Тільки комплексний підхід до проблеми забезпечить ефективне лікування. І саме такий підхід лежить в основі діяльності нашої клініки.

Лікування наркоманії анонімно – запорука успіху

Лікування наркозалежності в Луганську
Для досягнення позитивного результату також дуже важлива конфіденційність. Адже саме страх розголосу зупиняє наркоманів від звернення до лікарів по медичну допомогу. Коли ставлять на облік в наркодиспансері , це автоматично ставить на людину клеймо, від якого вже потім неможливо позбутися, навіть пройшовши курс терапії. У нашій клініці лікування проводиться анонімно, що дає можливість не тільки відновлювати, але часто і рятувати життя тисячам людей, що оступилися. Дані про наших пацієнтів не передаються в будь-які органи або інстанції. Тому у наших колишніх пацієнтів ніколи не виникає проблем з працевлаштуванням або в особистому житті, пов’язаних з їх «темним минулим».

Що стосується ціни терапевтичного курсу, то вона визначається в залежності від тяжкості захворювання. Адже в одному випадку на лікування може піти 2-3 тижні, а в іншому знадобиться 2-3 місяці. Звісно, що в кожному конкретному випадку на лікування наркоманії вартість буде різна.

Але якою б не виявилася ця сума, слід завжди пам’ятати: якщо залежність від психотропних речовин не лікувати, вона неминуче призведе до летального результату.

Зазвичай наркоман переконаний, що зможе зупинитися вживати наркотики в будь-який момент. Однак , практика показує, що тільки професійне анонімне лікування наркоманії призводить до повного одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!