Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Обухові (київська область)

Наркоманія – одна з найстрашніших хвороб ХХІ століття. Наркотична залежність повністю поглинає людину, поступово руйнуючи її як особистість. Людина перестає жити, він існує в надії роздобути чергову дозу і отримати від неї « кайф ». Поступово втрачає сім’ю, друзів, роботу, навчання і все інше. Наркотики надають згубний ефект на організм, свідомість людини потрапляє в невидимий капкан, вибратися з якого самостійно неможливо.

У медичній практиці існує безліч методик, які допомагають позбутися від наркотичної залежності.

Кількість людей, що зцілилися з кожним роком зростає. Для цього необхідно бажання хворого перемогти захворювання. Якщо Вас торкнулася подібна проблема, звертайтеся за консультацією в наш реабілітаційний центр в Обухові (Київська область). Досвідчені фахівці впродовж багатьох років успішно проводять лікування наркозалежності.

Реабілітація пацієнтів проводиться в комфортних умовах під цілодобовим контролем кваліфікованих фахівців: медиків, психологів, терапевтів, наркологів, соціальних працівників, психотерапевтів, реабілітологів і фізіотерапевтів. Призначення медичних препаратів, терапевтичні методи, психологічні тренінги та інші процедури здійснюються після детального обстеження пацієнта, в ході якого з’ясовується тип залежності, речовина до якої хворий відчуває наркотичну прихильність, термін її прийому і рівень шкоди завданої вживанням наркотиків. За результатами діагностики визначається тривалість перебування пацієнта в центрі.

Фахівці рекомендують проходити лікування в стаціонарі, щоб виключити згубний вплив навколишнього світу. Хворий не залишається наодинці зі своєю проблемою, психологи ведуть роботу над його психо-емоційним станом, допомагають впоратися з депресією, дратівливістю і агресією. Більшість наркоманів не довіряють людям, вважають себе неповноцінними. Методики наших фахівців допомагають підняти самооцінку, повірити в свої можливості, більшість пацієнтів відкривають для себе нові захоплення і таланти.

Як проводиться лікування наркозалежних пацієнтів

В курс лікування входить детоксикація, позбавлення від наркозалежності на психологічному рівні, мотивація до здорового способу життя, адаптація в соціумі. Для якнайшвидшого одужання ми вимагаємо від наших пацієнтів дотримання принципів:

  • Добровільне бажання. Людина сама повинна зробити цей крок без примусу і погроз.
  • Дотримання всіх запропонованих призначень. Кожен пацієнт проходить індивідуальний курс лікування. Це пов’язано з тим, що наркоман має певну залежність, яка по-різному впливає на людський організм. У складанні індивідуального курсу враховується сприйнятливість до медикаментів і терапевтичних процедур.
  • Проходження комплексного лікування – відвідування психолога, тренінгів.
  • Повна відмова від наркотичних речовин.

Багато чули, що лікування наркоманії в окремих випадках не дає позитивні результати. Наші фахівці передбачають рецидиви і намагаються цього уникнути, ми намагаємося не залишати один на один з проблемами колишніх пацієнтів. У будь-який час вони можуть зателефонувати нам або прийти в центр.

Наша мета в період соціальної адаптації – налагодження сімейних відносин, працевлаштування, психологічна підтримка. Розірвавши всі зв’язки з минулим оточенням, яке привело до такого способу і помінявши погляди на життя, Ви станете повноцінною успішною особистістю.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!