Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Одесі

Лікування наркоманії в Одесі

Для залежної людини наркотик – це спосіб адаптуватися до навколишнього світу. За допомогою хімікатів, наркоман намагається вирішити свої внутрішні або життєві труднощі, а точніше – забутися, втекти. І цей спосіб забуття сам перетворюється у велику проблему, в захворювання. Залежність, як чорна діра, засмоктує в свої надра все, що було важливим раніше: сім’ю, роботу, самореалізацію, духовний розвиток. Близькі наркомана кидають всі сили на лікування наркозалежності. Вони погоджуються на будь-яку вартість лікування наркоманії. Але в більшості випадків терапія виявляється безрезультатною. Чому? Тому що неправильно вибираються способи лікування наркотичної залежності.

Методи лікування наркоманії

Лікування наркозалежності Одеса

Вітчизняна наркологія завжди робила ставку на медикаментозне лікування наркоманів . Західні країни, навпаки, в лікуванні наркозалежності опиралися на соціально-реабілітаційні програми. Однак і ті, і інші методи лікування наркоманії окремо малоефективні. Хороший результат вони демонструють тільки в тандемі. Згідно з дослідженнями, застосування одних лише медичних способів лікування наркоманів дає тільки 5% річної ремісії пацієнтів. Якщо ж додати до медикаментозним методам лікування реабілітацію наркозалежних, то цей показник виросте як мінімум в 10 разів. Це в черговий раз доводить, що наркоманія – хвороба не тільки фізична, а й духовна. Процес лікування наркотичної залежності в Одесі повинен включати в себе, крім роботи з тілом, роботу з розумом і душею пацієнта; а так само роботи з родичами – лікування співзалежності. Причому переважно анонімне лікування наркоманії, що дозволяє людині уникнути осуду і сорому.

Ефективне лікування наркоманії

Ефективне лікування наркоманії в ОдесіЛікування наркоманії анонімно в Одесі проводиться в реабілітаційному центрі «12 кроків». Тут пацієнтів не ставлять на облік, а лікування наркотичної залежності відбувається в атмосфері поваги і розуміння в комфортному котеджі. У вартість лікування наркоманії в Одесі включається проживання та харчування. Для лікування наркозалежності в одеському реабілітаційному центрі, після детоксикації та відновлення організму, застосовується популярна методика лікування наркоманів «12 кроків».

Схема «12 кроків» вперше була опублікована в 1939 році в Америці, але її основні положення залишилися незмінними донині. В першу чергу програма ефективного лікування наркоманії «12 кроків» покликана підштовхнути до думки, що поодинці людина не може здолати залежність, і їй потрібна допомога. Визнання проблеми – початковий, але найважливіший крок для ефективного лікування наркоманії. Подальша терапія направляє наркозалежного на шлях саморозвитку, самоаналізу, повертає впевненість в собі, дарує бажання допомагати іншим людям. Комплексний підхід в лікуванні наркозалежності в Одесі дозволяє людині привести в порядок здоров’я, налагодити побутове життя і стосунки з оточуючими, повернути внутрішню гармонію.

Встаючи на шлях лікування наркотичної залежності, потрібно бути готовим до того, що це не легкий процес.

Лікування та реабілітація зажадають терпіння і часу. Наркотичні речовини, довгий час руйнували організм і особистість залежного від наркотиків людини. І для відновлення здоров’я і особистості наркомана потрібно докласти чимало зусиль, як лікарів, так і самого пацієнта залежного від наркотиків. Йому необхідно навчиться жити без наркотиків і інших речовин, що змінюють свідомість. На жаль, якщо в сім’ї людина залежна від наркотиків, то страждає не тільки вона, а й її близькі та родичі. Їм, нарівні з залежним, теж необхідна допомога психологів, які допоможуть розібратися в ситуації і підкажуть правильну поведінкову тактику. Нададуть психологічну допомогу і підтримку.

Позитивного результату в лікуванні наркоманії можна домогтися тільки в єдиному випадку, якщо діяти правильно і систематично. Тут не можна розраховувати на випадок. Наркотична залежність – це підступний ворог і другого шансу може просто не бути.

Лікування наркоманії Одеса

Правильніше за все звернутися в спеціалізовану клініку, в умовах якої буде передбачено як лікування наркотичної залежності, так і реабілітаційний період. А так само дуже важливий етап це допомога близьким наркомана. Адже вони постраждали не менше. Життя з наркоманом накладає свій відбиток, і вся сім’я стає співзалежною, тобто потребує допомоги і підтримки. Так само необхідна єдина стратегія поведінки, яка допоможе людині, залежній від наркотиків повернутися до нормального життя і забути про наркотики назавжди.

Лікування в клініці розділяється на етапи.

Первинним є позбавлення від фізичної залежності і зняття симптомів ломки. Тобто ми полегшуємо страждання наркомана на фізичному рівні медикаментозним шляхом. Детоксикація організму наркомана – це найперший етап лікування хвороби. При цьому, ми не тільки позбавляє наркомана від фізичного болю при ламанні, а й допомагаємо виснаженому наркотиками організму налагодити нормальну роботу. Період детоксикації залежить від ступеня занедбаності хвороби і триває від трьох до 10 днів.
За цей період ми нормалізуємо, очищаємо організм наркозалежного від наркотиків і продуктів розпаду, а так же наводимо в норму роботу внутрішніх органів і системи кровопостачання.

Період детоксикації проходить під постійним наглядом лікаря.

Програма детоксикації підбирається індивідуально. Ми не застосовуємо наркоз і замінюють наркотики препарати. Методика, використовувана в нашій клініці є щадить, що дозволяє наркоману швидше відновитися. Так само вона перешкоджає прогресу синдрому відміни. Завдяки цьому, пацієнт пройшов детоксикацію , готовий до подальшого лікування і процес реабілітації проходить легше наркозалежний в процесі лікування не відчуває дічкомфорт властивий людині, яке відмовилося від наркотиків. Детоксикація організму наркозалежного проходить в умовах стаціонару. Поруч з хворим безперервно присутній лікар реаніматолог. Завдяки цьому ми мінімізуємо всі ризики і маємо можливість допомогти навіть у найважчих випадках протікання хвороби.

Варто пам’ятати, що лікування наркоманії – це довгий і кропіткий процес. І тут задіяні як команда професійних лікарів, так і сам хворий і його найближче оточення. Для того, що б людина комфортно жив без наркотиків одного виходу зі стану абстиненції мало. Наркотик згубно впливає не тільки на фізичному рівні, він зачіпає психіку наркомана. Людина змінює свою думку про навколишній його дійсності. Йому вже важко сприймати світ без речовини. Часто наркомани ведуть, асоціальний спосіб життя і це так само накладає свій відбиток.

Страждає духовна сторона особистості. Саме по це причини не так складно вилікувати тіло людини. Набагато більш важливим і складним залишається завдання не допустити рецидиву. Саме з цієї причини необхідний період реабілітації. З наркоманом працюють, психологи завдання яких достукатися до підсвідомості хворого, і знайти першопричину його згубної звички. І купірувати його нав’язливе бажання знову вжити наркотик. Для цього у нас існує ряд методів.

Лікування наркозалежних в Одесі

Одним з них, найбільш дієвим є програма «12 кроків». Ця програма визнана у всьому світі. Завдяки ній вилікувалося, соціалізувалося і повернулося до нормального, здорового життя величезна кількість наркозалежних пацієнтів. У нашій клініці працює штат кваліфікованих та сертифікованих лікарів з числа психологів, наркологів, а також фахівців за хімічними залежностями. Ми працюємо за спеціально розробленою методикою і з цієї причини відсоток поборовших залежність пацієнтів у нас дуже високий.

Перш ніж приступити до лікування і реабілітації пацієнта, необхідний ретельний аналіз його фізичного і душевного стану.

Лікар-психолог бере до уваги всі фактори супутні хвороби. А саме психо-емоційний стан, схильність до наркотиків і спадкові чинники. Як вже говорилося вище кожен випадок наркотичної залежності унікальний.

В першу чергу важливим є пошук причин, за якими залежна людина вперше прийняла наркотик. Розібравшись з першопричиною, завдання психолога опрацювати ці ситуації і допомогти наркоману не допустити зриву. Тільки знаючи причину, ми можемо боротися зі слідством, яким є залежність фізична і психологічна від наркотиків. На першому етапі лікар, так би мовити, знайомиться з пацієнтом. Визначає його психотип , особливості характеру і поведінки.

Не всі наркомани йдуть на контакт. Багато хто вважає, що опинилися в клініці випадково і не мають наміру кидати наркотик. Завдання психолога достукатися до кожного пацієнта. Знайти можливість відкрити його підсвідомість і висловити свої тривоги і побоювання. А головне визнати, що проблема існує. І прийняти шлях боротьби з недугою. Так само непрямим завданням психолога є мотивація наркомана до якнайшвидшого одужання. У цьому дуже допомагає програма «12 кроків».

Ми підходимо до вирішення проблеми злагоджено і комплексно. Завдання центру не просто вивести наркомана з ломки методом детоксикації. Наше завдання не допустити повернення до наркотику в принципі. Для цього ми вдаємося до багатогранного лікування і мотивації пацієнта до початку життя без наркотиків. Ми даємо залежному надійні інструменти виходу з стресових ситуацій, завдяки яким, повернення до наркотику неможливе.
Високих результатів у лікуванні наркоманії, можливо, домогтися тільки підходячи до проблеми комплексно. Наша методика розроблена провідними фахівцями в області наркології зачіпає всі сфери діяльності людини.

Біологічна функція включає в себе відновлення біологічних функцій організму, відновлення сну і здорового обміну речовин.

Психологічна функція – це відновлення психічного здоров’я і зняття програм спрямованих на вирішення проблем шляхом вживання наркотиків і нарковмісних препаратів.

Соціальна функція спрямована на відновлення відносин в сім’ї та в соціумі. Уміння спілкуватися і приходити до консенсусу без стресу і наркотиків.

Духовна функція це відновлення або придбання духовних цінностей.

На думку провідних фахівців в області наркології головним аспектом одужання є усвідомлення хвороби і бажання вилікуватися.

Якщо наркоман визнав, себе наркоманом і усвідомив, що йому необхідна допомога він вже на половині шляху до одужання.

Усвідомивши всю згубність звички і ущербність свого становища перед наркотиком, наркоман задумається, чи має сенс ризикувати своїм життям і здоров’ям, відправившись за дозою, пройшовши весь шлях лікування від наркотичної залежності. Для відновлення розсудливості необхідний борги шлях реабілітації і лікування. Під час вживання людиною наркотиків волати до розсудливості марно!!!

Терміни лікування від наркотичної залежності індивідуальні і залежать від стану пацієнта і занедбаності хвороби. Все це обговорюється в індивідуальному порядку. Так само індивідуально розраховується ціна лікування від наркотичної залежності. Дізнатися більш детальну інформацію ви можете, зателефонувавши по телефону або звернувся на пряму в нашу клініку.

Вартість лікування наркоманії в Одесі

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!