Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Полтаві

Наркоманія – це захворювання, яке супроводжується фізичною і психічною залежністю людини від психотропних речовин. Щорічно від наркотичної залежності вмирають тисячі людей, а ще більше пацієнтів стають інвалідами. Лікування патології обов’язково має бути комплексним. Однієї фармакотерапії недостатньо, необхідно позбавити людину від згубної пристрасті і на психологічному рівні. У Полтаві висококваліфіковані лікарі-наркологи використовують індивідуальний підхід до кожного хворого. Завдяки цьому пацієнти позбавляються від небезпечної звички і повертаються до нормального, повноцінного життя.

Етапи лікування наркоманії

На першому етапі пацієнт повинен визнати, що у нього дійсно є проблема з наркотиками і добровільно погодитися на лікування. Тільки після цього лікарі-наркологи зможуть допомогти залежному позбавитися від пристрасті до психотропних засобів.

Основні етапи і методики лікування наркоманії:

  1. Усунення абстинентного синдрому – «ломки». Для цього використовуються спеціальні групи препаратів, які полегшують стан наркомана і знімають неприємну симптоматику без застосування чергової дози психотропної речовини. Це дуже важливий етап, який дозволяє підготувати організм хворого до подальшої терапії.

  2. Детоксикація. Виведення токсинів і продуктів розпаду наркотиків з крові залежної людини – обов’язкова умова. У цей період також можливі прояви «ломки», тому необхідно використовувати і ті групи препаратів, які застосовувалися на попередньому етапі.

  3. Психотерапія. Дуже важливо, щоб пацієнт позбувся психологічної, а не тільки фізичної залежності від наркотиків. З цією метою обов’язково відвідування хворим індивідуальних сеансів у психолога. Також поширена практика групових занять з людьми, які зіткнулися з патологічної залежністю. У наркологічній клініці в Полтаві працює кваліфікований психолог, який розробляє план терапії для кожного пацієнта окремо.

  4. Ресоціалізація. Методика спрямована на успішне вливання колишнього наркозалежного в суспільство. Це заключний етап, який починається після того, як хворому вдасться «приборкати» свої пристрасті і позбутися від тяги до наркотиків.

Кожна з фаз, кожен з видів лікування наркоманії відіграє величезну роль в повному викоріненні залежності від психостимуляторів. При цьому від самого пацієнта теж потрібні чималі зусилля, без цього ефективність терапії, як і її успіх, ніхто не зможе гарантувати.

Стаціонарне лікування наркоманії в Полтаві: основні переваги

Будь-яка залежність набагато ефективніше лікується в умовах стаціонару. Вдома, як правило, вдається зняти лише симптоми абстинентного синдрому, але такі заходи дають лише короткочасний ефект. Тому, щоб позбавити наркозалежного від згубної пристрасті, рекомендується проводити терапію в стаціонарі. Перебування в наркологічній клініці має такі переваги:

  • пацієнт знаходиться під цілодобовим контролем медперсоналу;
  • хворий не має зв’язків із зовнішнім світом, за винятком родичів, які можуть відвідувати його тільки на території клініки;
  • залежному надається якісна психологічна підтримка;
  • людина дотримується режиму дня і проходить ряд реабілітаційних та оздоровчих процедур.

У наркологічній клініці Полтави кожен пацієнт, який вирішив позбутися згубної звички, може бути впевнений в тому, що йому дійсно допоможуть.

Головні особливості схем лікування наркоманії

Наркологічна клініка в Полтаві пропонує 2 основні схеми терапії хвороби – «12 кроків» и «Міннесотську». Незалежно від того, яка з них була обрана, процес позбавлення людини від пристрасті до наркотиків включає в себе:

  • етап реабілітації, під час якої хворий позбавляється від шкідливої ​​звички на фізичному і психологічному рівні;
  • період налагодження громадських зв’язків.

Фахівці наркологічної клініки готові прийти на допомогу пацієнтові в будь-який момент. Завдяки індивідуальному підходу до кожного хворого лікарям вдається налагодити з людиною тісний контакт і дозволити їй повірити, що вона в силах раз і назавжди відмовитися від небезпечної залежності.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!