Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на солом’янці в Києві

При лікуванні наркоманії необхідно застосовувати комплексний і планомірний підхід. Навіть невелика недбалість зводить нанівець всі зусилля. Під час лікування важливою складовою є робота психолога, адже саме він переконує і мотивує хворого більше не приймати наркотичні речовини.

Лікування наркоманії на Солом'янці в Києві

Наркотики завжди накладають важкий відбиток у всіх сферах життя наркомана, тому лікування необхідно починати негайно інакше все може обернутися плачевно. Першим кроком у лікуванні є переконання хворого звернутися до лікаря. При цьому вмовляти наркомана необхідно спокійно, без криків і погроз. Якщо рідним зробити це не вдається, то краще здійснити виклик нарколога на будинок, фахівець допоможе переконати його пройти курс лікування і реабілітації.

Лікування наркоманії психологічним методом

Лікування наркоманії неможливо без залучення психолога, який проводить щоденну роботу з хворим, мотивуючи і налаштовуючи його на здоровий спосіб життя, вчить справлятися зі стресовими ситуаціями, дозволяє йому усвідомити глибину проблеми, підбирає для нього найбільш підходяще хобі, яке допоможе відволіктися від думок про наркотичні речовини . Так як у наркомана сильно порушується нервова система, то психолог вчить його рідних людей правильно спілкуватися з ним, незважаючи на принесені образи. Адже найменше нерозуміння може стати поштовхом до повернення до наркотиків, тому для хворого дуже важливо відчувати підтримку дорогих йому людей.

Багато хто вважає, що зняття детоксикації з організму медикаментозним способом сприяє лікуванню від наркоманії – це помилкова думка. Практика показує, що більшість людей, які не пройшли реабілітацію і численні консультації з психологом, протягом року знову приймаються за наркотики.

Лікування наркоманії на Солом’янці в Києві проходить під наглядом кваліфікованих працівників, в центрі створені всі умови для комфортного перебування, а до кожного пацієнта клініки застосовується особливий підхід, що сприяє повному одужанню.

Чи потрібно наркомана поміщати в стаціонар?

На першій стадії лікування наркомана краще помістити в стаціонар, де за ним будуть ретельно спостерігати фахівці і в разі потреби відразу ж нададуть допомогу. Також це відгородить хворого від шкідливого оточення і дозволить налаштуватися на одужання.

Протягом деякого часу організм наркомана будуть очищати за допомогою медикаментів від психотропних речовин, знімати симптоми ломки і зміцнювати імунітет. Паралельно з ним буде працювати психолог. Коли детоксикація з організму буде знята, почнеться реабілітація.

Що включає в себе реабілітація?

Реабілітація наркозалежних включає заняття з психологом в групах та індивідуально, це дозволяє людям стати більш товариськими і доброзичливими. Для відновлення здоров’я та психологічного стану використовується ароматерапія , плавання в басейні, заняття спортом, відвідування культурних заходів і навіть поїздка на море, якщо немає протипоказань лікаря.

Такий підхід дозволяє людині навчитися насолоджуватися життям без шкідливих звичок. Коли психологічний та емоційний стан хворого приходить в норму, йому призначають зустріч зі старими друзями наркоманами, щоб він зміг встояти перед спокусою.

На шляху до лікування

Наша наркологічна клініка використовує метод гіпнозу і підшивки, це допомагає хворому не зірватися і продовжити реабілітацію. Також ми застосовуємо ефективний метод «12 кроків», який дозволяє наркоману виходити з наркозалежності поступово, з мінімальними ризиками для організму. Система дозволяє не тільки вилікувати наркоманію, а й повернути людину до повноцінного життя, змінити її стереотипи і виробити позитивне ставлення до навколишнього світу.

Реабілітаційний центр проводить лікування анонімно, тому звернувшись до нас, ви будете впевнені в тому, що ніхто, крім вас, не знатиме про проблему, що склалася.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!