Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Василькові (Київська область)

Епідемія наркотичної залежності в Україні за офіційними даними захопила близько 100 тисяч чоловік. Неофіційні статистичні джерела стверджують, що одному мільйону українців необхідно звернутися за професійною допомогою для лікування наркоманії. Подібна хвороба в першу чергу стосується молодшого покоління – молодь. Деякі через простий інтерес починають вживання психоактивних речовин з 12-13 років.

Лікування наркоманії в Василькові (Київська область)

Залежна людина, що постійно вживає наркотичні речовини, здатна прожити в середньому 6-7 років. Більшість наркоманів не доживають до свого тридцятиріччя. Прийом наркотиків часто починається добровільно, але після цього препарати повністю захоплюють свідомість людини, залишаючи одне бажання – знайти ще одну дозу. Залежний думає, що він повністю контролює свої дії, але це не так.

Через згубну дію наркотичних речовин в першу чергу страждає мозок. Руйнуванню піддаються ті відділи, що відповідають за поведінку людини. Тому, як тільки стають помітні зміни в поведінці близької людини в сторону дратівливості, агресивності, у неї виникають часті головні болі, порушується сон, слід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Етапи лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Василькові, як і в більшості наркологічних центрів, складається з декількох етапів:

  • Лікування наркоманії починається з детоксикації. З її допомогою у пацієнта значно полегшується прояв абстинентного синдрому «ломки». Під час детоксикації з організму хворого виводяться метаболіти від психоактивних речовин, також фахівці можуть призначити антидепресанти, психостимулятори та в самому крайньому випадку – знеболюючі, якщо у пацієнта абстинентний синдром протікає найбільш важко.
  • Щоб в подальшому тверезого життя пацієнта не виникло повторного бажання повернутися до вживання наркотичних речовин, після завершення медикаментозної терапії необхідна робота з психологом. Під час занять з психотерапевтом, наркозалежний перегляне свою поведінку, яка істотно змінилася через прийом наркотиків, грамотно розставить нові життєві пріоритети, ознайомитися зі здоровим способом життя, навчиться уникати рецидивів.
  • Соціальна адаптація. Багато людей стають залежними через зв’язок з неправильною компанією. Більшості пацієнтів під час реабілітації та після завершення лікування доводиться обривати старі зв’язки і заводити нові знайомства в здоровому суспільстві. Також велика увага приділяється обстановці всередині сім’ї залежного. Адже від підтримки рідних і близьких залежить, наскільки важко в емоційному плані буде хворому справлятися з недугою, чи буде у нього необхідна підтримка під час проходження курсу лікування.

Лікування наркоманії в Василькові найбільш ефективно проводиться в стаціонарі. Звертаючись за допомогою в спеціалізований наркологічний реабілітаційний центр, можна не турбуватися про анонімність лікування. Подібна реабілітація з дотриманням повної анонімності дозволить уникнути багатьох проблем в подальшому. Наприклад, під час пошуку роботи. На те, як довго пацієнту необхідно лікуватися, впливає тривалість вживання наркотиків і стан здоров’я хворого.

Лікування наркотичної залежності в нашому центрі – це дуже важкий процес, але здійсненний. І доказом цього є велика кількість врятованих життів і сімей.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!