Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Вишгороді (київська область)

Наркотична залежність є однією з найголовніших проблем людства. З кожним роком, незважаючи на успіхи деяких країн, чисельність наркоманів поступово зростає (деякі джерела стверджують, що близько 150-250 мільйонів чоловік регулярно приймають психоактивні речовини).

Лікування наркоманії в Вишгороді (Київська область)

Проблема наркоманії в Україні стоїть вкрай гостро з різних причин

Наркотики підпорядковують собі людини не тільки на психологічному рівні, але на фізичному та емоційному, тому відмовитися від їх прийому – це досить важко навіть за допомогою медиків. Щоб повністю позбавитися від наркотичної залежності, необхідно використовувати комплексний підхід:

  • фізично позбавити залежного від наркотиків;
  • провести детоксикацію і зняти синдром відміни;
  • провести необхідну психологічну допомогу з подальшою соціальною реабілітацією;
  • домогтися внутрішньої відмови від наркотиків.

Наркотики здатні включатися в обмін речовин, впливаюти на вироблення гормонів, правильне функціонування нервової системи і внутрішніх органів. Після того, як наркотичні речовини проникають в обмін речовин відмовитися від їх прийому важко фізично і психологічно. Від того, як рано наркоман звернеться за професійною допомогою, залежить, наскільки швидко він зможе позбутися залежності.

На що звернути увагу при підозрі на наркозалежність

Не завжди наркомани розуміють необхідність свого лікування, відмовляються визнавати навіть сам факт залежності. У такому випадку їм на допомогу повинні прийти їхні близькі. Існує кілька ознак того, що людина вживає наркотики:

  • різка зміна настрою – людина в одну хвилину може бути веселою, енергійною, в іншу у неї проявляється апатія, і вона не може встати з ліжка;
  • починаються проблеми зі сном – вона може відчувати постійну сонливість, а енергія додається тільки після прийому наркотичних препаратів;
  • знижується апетит – залежний може кілька діб не брати будь-яку їжу, а потім з’їдати «все що бачить» лише за один присід;
  • також виявляються фізіологічні ознаки – блідість обличчя, розширені зіниці, стан людини близько до алкогольного сп’яніння, погана координація, нездоровий близк в очах, спрага або підвищене слиновиділення;
  • від прийому галюциногенних речовин у багатьох залежних можуть проявлятися галюцинації.

Лікування наркоманії в Вишгороді може здійснюватися декількома способами – від терапії за допомогою гіпнозу до звичайної інтоксикації. Але на сьогоднішній день дати реальний позитивний ефект може тільки використання комплексного підходу.

Принцип такого методу полягає в широкому застосуй різних методик детоксикації , здатних усунути симптоми фізіологічної залежності від наркотичних речовин – «ломка», ослабленість імунітету. Індивідуально до кожного пацієнта застосовується всебічна психологічна, соціальна і емоційна допомога.

В нашому наркологічному реабілітаційному центрі прекрасно розуміють, що наркозалежність – це величезна ноша не тільки в психологічному, але і в соціальному плані. Саме з цієї причини лікування наркоманії в Вишгороді здійснюється в анонімному режимі. Вся персональна інформація, деталі історії хвороби зберігаються в лікарняному архіві і не розголошуються стороннім, щоб у колишнього наркозалежного не виникло проблем з влаштуванням свого нового тверезого життя після.

Лікування наркоманії – це не міф, а реальність. І переконатися в ефективності реабілітації можна самостійно, звернувшись за допомогою до спеціального центру.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!