Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії в Вишневому (Київська область)

Психологічна і фізична залежність від прийому будь-якого психоактивної речовини називається наркозалежністю . На даний момент вона визнана одним з найскладніших недуг, позбутися якого можна тільки з кваліфікованою медичною допомогою. Лікування наркоманії в Вишневому здійснюється в стаціонарному режимі, складається з декількох етапів, націлених на позбавлення організму від залежності і відновлення здоров’я пацієнта.

Лікування наркоманії у Вишневому (Київська область)

Більшість людей вдаються до вживання наркотичних речовин, оскільки вважають це найбільш безпечним способом втекти від реальності і впоратися з щоденними стресами. Насправді, наркозалежність є найнебезпечнішим ворогом фізичного і психологічного здоров’я, який щорічно забирає безліч людських життів. Щоб позбавити своїх рідних від залежності, зупинити згубний процес і повернути їх до здорового життя, необхідно звернутися за медичною допомогою.

Курс лікування від наркоманії

Для досягнення бажаного ефекту потрібно пройти досить складний шлях, докласти чимало зусиль. Лікування наркозалежності в Вишневому складається з декількох етапів:

  1. Діагностика.
  2. Детоксикація і усунення абстинентного синдрому .
  3. Реабілітація .
  4. Соціальна адаптація.

Діагностика

У кожного пацієнта, що надійшов на лікування, є свої фізіологічні, психологічні відхилення, які виникли через систематичне прийняття наркотиків. На цьому етапі медики проводять обстеження, визначаючи найбільш безпечний для здоров’я пацієнта метод терапії.

Детоксикація і усунення абстинентного синдрому

Детоксикація – процес, необхідний для зняття «ломки» і позбавлення організму залежного від токсичних речовин, що накопичилися в результаті регулярного прийняття наркотиків. Абстинентний синдром виникає внаслідок відмови від вживання хімічних препаратів, оскільки організм починає розцінювати їх як життєво важливі речовини. Більшість залежних зриваються саме на даному етапі, оскільки не можуть витримати фізичних мук і нерідко у них виникають психози.

Реабілітація

Наступним етапом є реабілітація. Тут пацієнт знаходить справжню причину своєї хвороби і намагається самостійно з нею боротися. Якщо хворому не буде проведена правильна психокорекція , то незабаром він знову повернеться до вживання наркотиків або ж знайде новий спосіб справлятися з проблемами. Цей процес включає злагоджену роботу психологів і психотерапевтів. Під час нього проводиться індивідуальна і групова терапія, прилучення до невеликих фізичних навантажень, спрямованих на загальне оздоровлення.

Соціальна адаптація

Цей ступінь є одним з найважливіших в психологічному плані. Людина переоцінює свої минулі вчинки, ставить нові цілі, шукає перспективи їх досягнення. Як тільки вона покине стіни реабілітаційного центру, їй доведеться самостійно перемагати постійну спокусу повернутися до колишнього нездорового способу життя і намагатися налагодити все заново. Одним з найбільш важливих аспектів є підтримка сім’ї, рідних і близьких. Адже в перший час колишньому наркоману потрібно знайти нову сферу інтересів і припинити спілкування зі старою несприятливою компанією. Завдання сім’ї та близьких – підтримати, переконати у вірності нового способу життя.

Таким чином, можна стверджувати, що боротьба з наркоманією – це не зусилля однієї людини, а злагоджена робота лікарів і близьких людей, що допомагають залежному знову повернути собі своє життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!