Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркотичної та алкогольної залежності в наркологічному центрі Лівобережного масиву Києва

Залежність від наркотиків і спиртного – це важкі недуги, яким щорічно по всьому світу піддаються тисячі дорослих і підлітків. Зіпсоване здоров’я і нервова система, провали на роботі і в сім’ї, фінансові труднощі, деградація і навіть можливість передчасного летального результату – ось з чим стикаються як наркомани, так і алкоголіки. Побороти самостійно недуга дуже складно, а затягувати з рішенням не можна. Виклик нарколога та проходження комплексної терапії під наглядом кваліфікованих лікарів в наркодиспансері здатне відновити хворого і повернути його до нормального життя.

Лікування наркотичної та алкогольної залежності в наркологічному центрі Лівобережного масиву Києва

Стадії і симптоми алкоголізму

Перебіг хвороби можна умовно поділити на чотири етапи:

  • Нульова стадія або її друга назва – продром. На даному етапі людина ще відчуває фізичну або психологічну залежності. Зазвичай все починається з частих застіль по вихідним, проведення вечорів за пляшкою і т.д. У фазі продрома не спостерігається запоїв та похмілля. Однак , якщо вживання спиртного буде відбуватися щодня, то вже через рік продром легко перейде на наступний етап хвороби.
  • Перша стадія залежності. Ключова її ознака – це відсутність нудоти і блювоти після значних доз алкоголю. Тяга до спиртного стає все більш нав’язливою. З’являються проблеми на роботі і в сім’ї.
  • Друга стадія алкоголізму. Доза, що вживається стає все більше. Алкоголік перестає контролювати власні вчинки, в п’яному стані поводиться агресивно і неадекватно. Виявляється фізична тяга до спиртного. Поряд з цим спостерігається високий артеріальний тиск, набряклість, постійне похмілля, тремор, тахікардія і нестабільний настрій. Уже на цьому етапі хворому необхідно пройти лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі .
  • Третя стадія. Характерна повною деградацією особистості хворого, безперервними запоями і незворотними процесами в організмі. Можливе виникнення таких небезпечних супутніх захворювань, як гепатит, виразка, панкреатит і т.д. Залежного врятує тільки негайне виведення з запою і професійна психологічна допомога в наркологічному центрі.

Як визначити наркотичну залежність?

Небезпечною хворобою є і наркоманія. Залежність від заборонених речовин розвивається набагато стрімкіше, ніж тяга до алкогольних напоїв. Це можна помітити навіть на ранніх стадіях вживання наркотиків, завдяки таким яскравим симптомам, як:

  • Нічим не обумовлені перепади настрою. Бурхлива радість і веселощі через пару хвилин можуть змінитися повним зневірою і апатією.
  • Зміни в режимі сну. У процесі звикання до препаратів життєві ритми людини істотно змінюються.
  • Відраза до їжі або надмірна обжерливість. Можна спостерігати і таку картину, коли раніше людина не відрізнялася рясними прийомами їжі, то після прийняття дози апетит різко підвищується, також, можлива і зворотна реакція.
  • Зверніть увагу на, те як реагують зіниці наркомана. Вони або звужені, або не природно розширені.
  • Як правило, наркомани швидко худнуть. Їх шкіра набуває блідого відтінку і починає лущитися.

Своєчасне і комплексне лікування наркоманії – це єдине вірне рішення, прийняти яке потрібно негайно.

Наша наркологічна клініка на Лівобережному масиві Києва здійснює індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відштовхуючись від його особливостей організму. Також, нарколог може виїхати додому для огляду залежного.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!