Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркозалежності на одеській площі в Києві

Наркоманія – це стан людини, яка не може жити без вживання наркотиків. Вони здавна були присутні в житті людини. Деякі люди мають силу волі не пробувати подібні речовини, а інших ця хвороба затягує на довгий час. На сьогоднішній день існують такі види наркоманії:

 1. каннабіоідна,
 2. опіоїдна,
 3. наркоманія від прийняття стимуляторів,
 4. кокаїнова,
 5. полінаркоманія (коли людина приймає відразу кілька різних наркотиків) і деякі інші види.

Лікуватися від такої хвороби самому просто неможливо, так як наркозалежна людина не усвідомлює, що їй необхідна допомога в лікуванні такого роду захворювань. В Україні були створені наркологічні клініки, в яких стаціонарно проводять лікування наркозалежних людей. Якщо вашим близьким потрібна така допомога – терміново викликайте нарколога. Він визначить ступінь захворюваності і направить в реабілітаційний центр.

Лікування наркозалежності на одеській площі в Києві

Методи лікування наркозалежності

Процес позбавлення від недуги дуже складний і має на увазі лікування не тільки фізичного стану хворого, але і душевного. Шлях фізичного лікування починається з того, щоб повністю вивести шкідливу речовину з організму наркозалежного. Загальноприйнята назва такого процесу – абстиненція. Для цього беруть спеціальну інфузійну терапію абсорбуючих засобів. Вони допомагають вивести всі токсичні препарати з організму пацієнта.

Душевний стан хворого лікується із застосуванням препаратів, які стабілізують психіку, а також за допомогою ліків седативної і антидепресивної дії. Існують методи і немедикаментозного лікування. Серед них виділяють плазмаферез, гемодіаліз і гемосорбцію .

В курс лікування входять послідовно такі етапи:

1. Підготовка пацієнта – від 3 до 6 тижнів.

2. Реабілітація хворого:

 • адаптація в соціумі – від 1,5 місяця;
 • інтеграція пацієнта – від 2 до 3 місяців;
 • стабілізація бажаного результату – від 3 місяців.

3. Ресоціалізація пацієнта в соціумі – від 3 до 6 місяців.

Способи лікування і реабілітація наркозалежних

Коли людина проходить курс фізичного лікування, то наступним етапом до одужання йде реабілітація від психоемоційної залежності. Про душевний стан хворого піклуються психотерапевти і спеціальні консультанти. Людина отримує всіляку допомогу за весь час реабілітації в наркологічній клініці:

 • терапевтичні спільноти, які потрібні, щоб змінити мислення наркозалежної людини, допомогти їй відмовитися від неправильного способу життя і навчити справлятися зі своїми емоціями;
 • групи взаємодопомоги, де кожному допомагають вирішити ту чи іншу проблему в сім’ї, на роботі і в суспільстві;
 • духовно-моральне повчання, в слідстві чого, пацієнтам легше відновити відносини зі своїми родичами і близькими.

По закінченню курсу психологічної реабілітації, людина звільняється від фізичної та емоційної наркозалежності. Людина набуває нових соціальних навичків, починає мислити по-іншому.

Ресоціалізація в соціумі

Ресоціалізація – це процес, в якому людина адаптується в соціумі. Коли пацієнт приймає різні наркотичні речовини, то у нього формується неправильний погляд на життя, на цінності і моралі. У період ресоціалізації у людини змінюються погляди на життя, формуються загальноприйняті цінності і норми поведінки.

Зверніться в наш реабілітаційний центр на Одеській площі в Києві і ми допоможемо позбавити хворого від наркозалежності і повернути його до нормального життя

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!