Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування в наркологічному центрі на Куренівці в Києві

Чому, незважаючи на високу усвідомленість про шкоду, люди не припиняють вживання наркотиків і спиртного, більше того кількість залежних з кожним роком зростає? Що штовхає на такий серйозний крок? На думку наркологів , ключову роль в розвитку залежностей може зіграти кілька факторів. Це може бути генетична схильність, бажання виділитися і привернути до себе увагу, що особливо характерно підліткам і дітям. Також, часто люди стають жертвами наркотиків і спиртного, переживаючи особисте горе, розчарування в житті, неприємності на роботі і т.д. Як правило, люди думають, що зможуть самостійно покінчити зі шкідливою звичкою. На останній стадії алкоголізму – це можливо, але подальший перебіг хвороби вимагає медичного втручання і лікування в реабілітаційному центрі. А що стосується наркоманії, то тут справи йдуть куди серйозніше. Деякі препарати викликають звикання буквально з першої дози, тому хворого спочатку охоплює психологічна залежність, яка в подальшому швидко переростає у фізичну під виглядом ломки і інших симптомів. Саме тому своєчасний виклик нарколога – це хороший шанс побороти залежність швидше і менш болісно.

Лікування в наркологічному центрі на Куренівці в Києві

Загальні прояви наркотичної залежності

Ось основні симптоми, які можуть говорити про проблеми з наркотиками:

 • Очі наркомана мають нездоровий блиск. Зіниці або звужені, або розширені, що залежить від виду уживаного препарату.
 • Дивні зміни в настрої та емоційному стані. Необумовлена ​​агресія може змінитися дружелюбністю і спокоєм. Деякі наркотики викликають загальмованість, марення, галюцинації або навіть суїцидальні нахили.
 • Сон у наркоманів тривожний і неспокійний.
 • Апетит або відсутній, або навпаки звірячому розігрується. Люди, хворі певним видом наркоманії, також часто п’ють воду і їдять багато солодкого.
 • Шкірні покриви стають білими, рани погано і довго гояться.
 • Ви стали помічати, як людина намагається усамітнитися, а телефонні розмови намагається проводити не при родичах.
 • Будинки стали з’являтися дивні речі, такі як курильні атрибути, згортки з паперу та фольги, поліетиленові мішечки, шприци, джгути, бляшані банки з вирізаними отворами, закопчені ложки і т.д.

Якщо ви спостерігаєте перераховані вище ознаки у близької людини, не зволікайте і зверніться в наркологічний центр за допомогою. Лікування наркоманії під наглядом професійних лікарів – це єдиний спосіб відновити здоров’я і повернутися до соціально нормального життя.

Як розпізнати алкогольну залежність?

Практично 90% дорослого населення в світі вживають спиртне, але, звичайно ж, всіх назвати алкоголіками не можна. Про залежність і необхідності почати лікування алкоголізму свідчать наступні симптоми:

 • Збільшується переносимість великих доз спиртного. Алкоголіка не нудить і не турбує блювота.
 • Робота, хобі та близькі люди перестають цікавити.
 • Запої трапляються все частіше, а їх тривалість збільшується.
 • Серед друзів переважають алкоголіки.
 • З’являється одутлість обличчя, лопаються дрібні капіляри на обличчі, можливий тремор, підвищення тиску, прискорення серцевого ритму, розвиток проблем з печінкою і серцево-судинною системою.

Хворого на алкоголізм насамперед виводять із запою, піддають загальній детоксикації організму, а потім підтримуючій терапії в наркодиспансері. Важливу роль відіграє і допомога психолога.

Лікарі в нашій наркологічній клініці на Куренівці в Києві вже багато років допомагають людям позбутися від різних видів залежностей і повернути їх до повноцінного життя!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!