Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування від алкоголізму в Чернігові

Алкогольна залежність – це не просто шкідлива звичка, а хвороба, яка потребує професійної допомоги. Комплексне лікування алкоголізму в Чернігові можна пройти в наркологічній клініці «Реванш». Пацієнтам надаються як медична, так і психологічна допомога, сприяння в соціальній адаптації. Досвідчені фахівці, використовуючи кращі сучасні методики, допоможуть назавжди покінчити зі спиртним і повернутися до тверезого, повноцінного життя.

Виведення з запою і надання медичної допомоги

Лікування алкоголізму в Чернігові

Лікування алкоголізму починається з медичної допомоги пацієнту. В першу чергу хворого необхідно вивести з запойного стану. Програма включає в себе проведення детоксикації , що очищає і підтримує медикаментозну терапію, процедури, спрямовані на подолання похмільного синдрому. З пацієнтом також працюють психологи, завдання яких полягає у виведенні людини з стадії заперечення, допомога у формуванні здорових мотивацій.

Виведення з запою проводиться як вдома, так і в стаціонарі. У будь-якому випадку пацієнтам гарантовані індивідуальний підхід, високий рівень професіоналізму та дотримання анонімності. Після детоксикації пацієнт проходить комплексну діагностику. Фахівці призначають йому препарати, фізіотерапевтичні процедури, дієту, які спрямовані на нормалізацію стану, функціонування внутрішніх органів і систем, відновлення фізичного здоров’я.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Ефективне лікування алкоголізму передбачає проведення психологічної реабілітації, що дозволяє усунути першопричини захворювання, досягти стабільної, тривалої ремісії. Найкращим чином зарекомендувала себе програма «12 кроків», що дозволяє людині утвердитися в правильних мотиваціях, отримати необхідну підтримку, змінити образ думок і модель поведінки, систему життєвих цінностей. Ефективність програми підвищують сеанси індивідуального психоаналізу, елементи трудо-, арт-, гештальт- і конгітівно-поведінкової терапії.

У завдання фахівців входить подолання провокуючих чинників, формування смаку до тверезого життя. Поступово реабілітанти відновлюють втрачені якості особистості та навички, вчаться вирішувати виникаючі проблеми і відчувати позитивні емоції, не вдаючись до вживання спиртних напоїв.

У цей період дуже важливе значення має підтримка з боку близьких людей. Тому велика увага приділяється роботі з родичами реабілітантів . Для них проводяться індивідуальні консультації, діють батьківські групи. Відновити довірчі, здорові відносини допомагають сеанси сімейної психотерапії.

Соціальна реабілітація в лікуванні алкоголізму

Соціальна реабілітація в лікуванні алкоголізму в Чернігові

Не менш важливо, щоб людина, пройшовши лікування, успішно адаптувалася в соціумі, вирішила сімейні проблеми, питання, пов’язані з працевлаштуванням. Досягненню цих цілей сприяє програма ресоціалізації. Ще під час перебування в стаціонарі реабілітантами допомагають визначитися з подальшими планами, професією, здобути освіту, підвищити рівень кваліфікації.

Після виписки випускники отримують терапевтичний супровід, сприяння у вирішенні життєвих проблем. Такий підхід дозволяє закріпити досягнуті результати і звести до нуля ймовірність можливого рецидиву.

Кодування від алкоголю

Кодування в комплексі з психологічною реабілітацією – найбільш ефективний метод боротьби з алкогольною залежністю. Кодування проводиться за допомогою лазерного впливу, шляхом медикаментозної підшивки або психотерапевтичними методами (кодування за методом Довженка). Оптимальний спосіб фахівцями підбирається індивідуально з урахуванням стадії захворювання, ступеня навіюваності людини, її фізичних і психологічних особливостей.

Головна умова успішного кодування – це добровільне бажання самого пацієнта і дотримання тверезості протягом 2 тижнів перед сеансом. Лікування алкоголізму в Чернігові, пропоноване реабілітаційним центром «Реванш», проводиться виключно анонімно. Пацієнти клініки не ставляться на облік і можуть не переживати про те, що їх проблема отримає суспільного розголосу.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!