Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер

Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер надає якісне лікування будь-якій стадії алкоголізму і наркоманії, незалежно від виду прийнятої психотропної речовини.

Лікарня оснащена реанімацією, сучасним обладнанням, терапевтичним відділенням і лабораторією. Кожен пацієнт центру отримує належну медичну і психологічну допомогу з постановкою на облік до повного одужання.

У клініці Реванш працюють тільки кваліфіковані медпрацівники, які мають величезний досвід в лікуванні і спілкуванні з наркозалежними людьми. Знаючи нестабільний психологічний стан, лікарі приділяють кожному пацієнтові максимум уваги, щоб він відчував себе затребуваним і потрібним.

Після лікування диспансер видає пацієнтові виписку про те, що він пройшов реабілітацію від наркозалежності (алкоголізму). Документ дозволяє відновити втрачені цивільні права і влаштуватися на роботу.

За бажанням родичів хворого здійснюється виклик фахівця додому з метою мотивації проходження лікування, а також підшукується інший центр для проходження реабілітації: ближче до будинку, в іншому населеному пункті.

Обласний наркологічний диспансер у Львові

Методи лікування

Наркологічний диспансер застосовує тільки сучасні методи лікування, серед яких:

 • Медикаментозний. За допомогою медпрепаратів у хворого знімаються симптоми ломки, проводиться детоксикація організму, відновлюється робота внутрішніх органів і емоційний стан.
 • Когнітивна психотерапія. Людину переконують в шкоді наркотиків і алкоголю і дають установку на подальшу заборону до їх вживання.
 • Суггестивная психологічна терапія грунтується на виклик страху у хворого перед спиртним і наркотичними речовинами.
 • Використання препаратів з метою підвищення несприйнятливості організму до психотропних речовин (спиртного) і придушення бажання у пацієнта до наркотиків (алкоголю).
 • Альтернативний метод включає проведення лазеротерапії, голковколювання, фізіотерапії, ароматерапії, фітотерапії та інших способів лікування заснованих на вплив головного мозку шляхом натисканням на тілі певних точок, що дозволяє знизити потяг до наркотику (алкоголю).
 • Ксенонотерапія грунтується на вдиханні пацієнтом ксенону. Газ миттєво впливає на мозок, дає відчуття легкої ейфорії, це дозволяє знизити споживання хворим заспокійливих і судинорозширювальних препаратів, а також зняти судоми при ламанні.

Психологи, працюючи з пацієнтами, з’ясовують не лише причину розвитку залежності, але і його захоплення, що дозволяє їм знайти для нього хобі, яке дозволить в подальшому справлятися зі стресами і депресіями. Багато пацієнтів клініки починають захоплюватися живописом і спортом, тим самим перемикаючи погані думки на корисне заняття.

В процесі лікування пацієнтів одночасно використовується кілька методів, що прискорює процес одужання. Медики підбирають лікування індивідуально, грунтуючись на отримані результати обстеження організму і психологічний стан пацієнта.

Лікування наркоманії та алкоголізму в умовах стаціонару більш ефективно, ніж амбулаторно. У домашніх умовах родичі не зможуть надати належну допомогу хворому і встежити за його способом життя, тому лікування затягується на довгі роки.

Послуги наркологічного центру у Львові

Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер надає такі послуги:

 • Виклик нарколога за адресою проживання хворого.
 • Зняття симптомів ломки і проведення детоксикації в стаціонарі і амбулаторно, під наглядом лікаря.
 • Проведення безкоштовних консультацій з родичами хворого.
 • Надання психологічної допомоги пацієнту і близьким йому людям.
 • Проведення повного курсу реабілітації і адаптації хворого в соціумі.

Завдання наркологічного центру – назавжди позбавити людину від наркотичної (алкогольної) залежності, допомогти йому повернутися в здоровий соціальний осередок суспільства, знайти своє покликання і налагодити взаємини з близькими людьми.

Пацієнти, які пройшли всі етапи лікування в клініці, відновлюють своє психологічне та фізичне здоров’я, починають захоплюватися спортом, ведуть активний спосіб життя і активно беруть участь в програмах, визнаних мотивувати пацієнтів наркологічних клінік на одужання. Отримати більш детальну інформацію про послуги наркологічного диспансеру ви можете, зателефонувавши до нас по телефону або звернувшись за вказаною нижче адресою.

Адреса

Львівський обласний державний клінічний наркологічний диспансер знаходиться за адресою: вулиця Богдана Лепкого, 8, м Львів, Львівська область. Індекс: 79000. Телефон: 0322-55-55-21.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!