Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Миколаївський обласний наркологічний диспансер

Наркологічний диспансер у Миколаєві надає комплексну підтримку і лікування людей з наркотичної, алкогольної та іншими видами залежностей. У наркологічному центрі ви можете отримати консультацію і комплексне лікування.

Миколаївський обласний наркологічний диспансер

Людям, що страждають від залежності від наркотиків та алкоголю дуже складно визнати свою залежність. Навіть коли життя йде під укіс, вони впевнені, що можуть впоратися самостійно. У нас вони отримують кваліфіковану допомогу фахівців наркологів, психологів і терапевтів. Наркотична й алкогольна залежність це хвороби, які поширюються не тільки на тіло залежного, але і змінюють свідомість саме з цієї причини крім медикаментозного лікування осіб з залежністю від наркотиків чи алкалоїдів потребує допомоги психологічного характеру. Робота з психологом і групові заняття спрямовані на адаптацію, і соціалізацію залежного.

Перебуваючи довгий час під дією препаратів, що змінюють свідомість наркоман або алкоголік забуває як це жити нормальним життям. Він бачить життя виключно крізь призму пляшки або наркотичного препарату. Наше завдання не тільки повернути тверезість, а й допомогти побачити, що існує інша сторона життя і вона якісно краща від попереднього способу життя.

Методики лікування в наркологічному диспансері.

Першочерговим завданням наркологічного центру є медикаментозне виведення залежного пацієнта зі стану похмілля або ломки. Детоксикація необхідна для очищення організму від отруйних речовин і перезапуску всіх органів в нормальний ритм роботи. І зняття тяги до алкоголю і наркотиків завдяки медикаментозній допомозі пацієнту. Для особливо важких хворих у нас обладнана реанімація з усім необхідним обладнанням.

Тривале вживання наркотиків і алкоголю це величезний стрес для організму. Ці речовини поступово отруюють і руйнують мозок та інші, життєво важливі органи. Саме з цієї причини нарко або алко залежній людині необхідна діагностика і своєчасне лікування загострення захворювань. Для цього хворому необхідно протии повне обстеження його фізичного і психічного стану. Після цього лікар зможе поставити діагноз і почати лікування.

У нашому наркологічному диспансері пацієнти отримують необхідну допомогу.

У нас працюють кваліфіковані фахівці, що дозволяє розраховувати на високий результат лікування. Так само, в клініці працює привітний і доброзичливий персонал, завдяки якому наші пацієнти не вшановують себе ізгоями. Це допомагає якнайшвидшої соціалізації та реабілітації наркозалежний і алкоголі залежних пацієнтів.

Лікування пацієнтів з наркотичною і алкогольною залежностями це складний процес і для подолання всіх етапів лікування необхідний довгий курс реабілітації. Недостатньою є тільки медикаментозна допомога.

Медикаментозне лікування, допомагає людині впорається з фізичною залежністю від речовини, що руйнує її. Корінь же хвороби криється глибоко в підсвідомості.

Люди з залежністю часто ведуть асоціальний спосіб життя. Цей спосіб життя, стає для них звичним і людина скочується на саме дно. Допомогти в цьому випадку може тільки тривала реабілітація та соціалізація пацієнта в реабілітаційному центрі. Де йому допоможуть знайти нове життя.

Величезну допомогу в цьому надають волонтери, які відвідують Миколаївський обласний наркологічний диспансер. Вони в доступній формі розповідають про хвороби та шляхи виходу з неї. Показуючи на своєму прикладі, що наркотична та алкогольна залежність це не вирок. І людина може відродитися і знайти своє місце в житті навіть якщо зараз вона знаходиться в дуже жалюгідному становищі. Але для цього необхідна повна відмова від речовин, що змінюють свідомість.

Так само в наркологічному центрі проводиться робота з родичами пацієнтів. Ми розробляємо єдину стратегію поведінки яка необхідна для допомоги і одужання близької вам людини. Звернутися за допомогою ви можете за адресою:

Миколаївський обласний наркологічний диспансер.
м. Миколаїв.
вул. Володарського, 4

Тел: (0512) 24-10-67

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!