Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічна клініка у Львові

Залежність від алкоголю, наркотиків, азартних ігор – тяжкі та небезпечні захворювання, що руйнують здоров’я і калічать психіку. Позбутися від недуги самостійно здатні лише одиниці, і на початковій стадії. У більшості ж випадків потрібне тривале і високопрофесійне лікування. Свою допомогу пропонує наркоцентр у Львові — філія відомої клініки «Реванш».

Як проходить лікування в приватній наркологічній клініці?

Не варто сподіватися, що вам запропонують чарівні пігулки що лікують швидко, безболісно і назавжди. Або вшиють «торпеду», яка стане гарантією майбутнього тверезого життя. Звичайно, без фармакологічних засобів не обійтися. Однак покладатися тільки на лікарські препарати немає сенсу, таке лікування приречене на провал. Адже ніякі ліки і уколи не можуть впливати на причину виникнення і розвитку залежності, яка і є психічної основою хвороби.

Для того щоб визначити ефективну стратегію лікування, лікарі виявляють:

Наркологічна клініка у Львові

  • ступінь і тяжкість захворювання;
  • зміни в організмі і психіці, що виникли в результаті згубного способу життя;
  • особистісні особливості пацієнта, його психотип, риси характеру;
  • життєві обставини, які спровокували формування залежності.

При цьому фахівці бачать в кожному хворому, перш за все, особистість, навіть коли мають місце ознаки деградації. Тільки так можна встановити довірчі відносини з пацієнтом, які стануть запорукою успішного лікування.

Співробітники наркологічної клініки у Львові

  • Наркологи, які проводять обстеження, детоксикацію і медикаментозну терапію.
  • Анестезіологи, що полегшують період абстиненції.
  • Психоневрологи, які займаються лікуванням широкого спектру соматичних і неврологічних порушень, судинних патологій головного та спинного мозку, когнітивних розладів, епілепсії.
  • Психологи і психотерапевти, зусилля яких спрямовані на те, щоб пацієнт свідомо прагнув до змін у своєму житті. Вони формують у хворого початковий досвід життя без «допінгу» і вміння протистояти згубному впливу колишнього середовища.

Оскільки наш заклад — приватний, пацієнти можуть бути впевнені: анонімність лікування гарантована. Цей фактор має велике значення для психологічного комфорту і настрою на повне вилікування. А вартість послуг — цілком доступна. Ціна безпосередньо залежить від тяжкості захворювання і супутніх патологій.

Застосування програми «12 кроків» та інших прогресивних методик, заснованих на кардинальну зміну мислення, свідомості і поведінкових моделей, дає високу результативність. Наші пацієнти успішно пройшли шлях оновлення, знайшли своє місце в соціумі, знайшли нові інтереси і повернули спокій в сім’ю.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!