Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічна клініка в Дніпрі

Сьогодні багато лікувальні заклади займаються рятуванням від залежностей. Але важливо обрати наркологічний центр, де проводять комплексне лікування, де лікують не тільки тіло, а й душу, тобто позбавляють як від фізичної, так і від психічної підпорядкованості. “Реванш” – саме і є такою наркологічною клінікою.

Наркологічна клініка в Дніпрі – її “Плюси”

Наркологічна клініка в Дніпрі

  1. Солідний досвід. Ми працюємо з 2007 року. За минулий період сформовано високопрофесійний колектив однодумців і накопичений багатий досвід боротьби з небезпечними недугами.
  2. Сприятлива атмосфера. Кожному пацієнту гарантовані турбота, увага і шанобливе ставлення.
  3. Кваліфікований персонал. У нас працюють знаючі і досвідчені фахівці, які допоможуть впоратися зі згубною тягою не тільки на фізіологічному рівні. Ми лікуємо неврози і депресії. Наші пацієнти за допомогою психотерапевтів відкривають для себе світ заново, знаходячи новий сенс життя.
  4. Індивідуалізація лікування. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного хворого – з урахуванням причин захворювання, особливостей психіки і характеру.
  5. Демократичні, обґрунтовані ціни. Оплатити лікування в нашій клініці може дозволити собі сім’я з середнім доходом. У вартість включено не тільки лікування, але і проживання.
  6. Анонімність. Звернення пацієнта не підлягає розголосу, який може обернутися втратою роботи або відчуженням друзів. До того ж конфіденційне лікування допомагає людині прийняти свою недугу і направити всі внутрішні ресурси на позбавлення від неї.
  7. Робота з близькими залежних. Рідні наркоманів і алкоголіків страждають не менше самих залежних. Їм також надається психологічна допомога.

Ефективність лікування в приватній наркологічній клініці

У своїй роботі ми використовуємо програму “12 кроків” і сучасні методики, які довели свою дієвість і допомогли позбутися згубних пристрастей безлічі людей. В основі лікувальних програм лежать принципи системності та поетапності.

У нас створені умови для того, щоб пацієнти розвивалися в усіх напрямках: фізично, інтелектуально, емоційно, духовно. Велика увага приділяється формуванню навичок саморегуляції і умінь орієнтуватися у власних потребах.

За час реабілітації поліпшується не тільки загальне самопочуття кожного пацієнта. Істотно підвищується самооцінка, змінюються життєві пріоритети, трансформується світогляд, що є запорукою повного одужання.

Вартість лікування наркоманії і алкоголізму в Дніпрі

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!