Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічна клініка в Києві

У періоди фінансових спадів особливо актуальною стає проблема наркоманії та алкоголізму. Від особистої і фінансової невлаштованості людина шукає вихід у вживанні речовин змінюють свідомість. Це здається виходом зі скрутної ситуації, але з часом алкоголь і наркотики з рятівною палички перетворюються в проблему, яка руйнує людину і ламає її життя ще більше. Йдучи в стан ейфорії людина, найчастіше, не помічає, як на зміну ейфорійного станів приходить ломка і похмілля. Людина, не визнаючи цього, стає залежною від речовини.

У наркологічну клініку «Реванш» стану пацієнта. Звертаються люди з різним ступенем залежності. Добре, якщо залежний усвідомив свою проблему, і звернувся в клініку самостійно. Але, на жаль, такі випадки зустрічаються вкрай рідко. Найчастіше до нас звертаються родичі людей з залежностями. До нас доставляють пацієнтів в період ломки і гострого похмілля. У нашій клініці обладнана реанімація, завдяки чому є можливість допомогти таким пацієнтам впоратися з важким станом. У цей період поряд з пацієнтом невідлучно знаходиться лікар нарколог, який вводить лікарські препарати покликані очистити кров пацієнта і весь його організм в цілому від отруйних речовин і продуктів їх розпаду.

Етапи лікування в наркологічній клініці Реванш


1. Консультація

Первісна діагностика майбутнього пацієнта
Тривалість консультації – 40 хв.

Ціна: Безкоштовно

2. Детоксикація

Звільняємо організм від наркотичних речовин
в закритому стаціонарі. Тривалість 3-5 днів.

Ціна: від 1200 грн/день

3. Реабілітація

Допомога, спостереження, праця і тренінги в центрі
Термін реабілітації – від 6 місяців

Ціна: Від 5000 грн/міс

4. Ресоціалізація

Переїзд в підготовлену квартиру. Допомога в
освоєнні професії та працевлаштуванні.

Ціна: від 4000 грн/міс

5.Післялікувальна підтримка

Консультації з освіти, житла, пошуку роботи
і консультації лікарів після закінчення курсу.

Ціна: Безкоштовно

Основні напрямки клініки

 • Виведення зі стану ломки
 • Детоксикація
 • Зняття інтоксикації
 • Кодування
 • Реабілітація
 • Соціалізація

мотивація залежного
На сьогоднішній день медицина зробила крок далеко вперед, і ми можемо допомогти людям, що страждають алкогольною та наркотичною залежностями, а також іншими видами залежностей. Давно відійшли в минуле застарілі та малоефективні способи лікування за допомогою шокової терапії. Їм на зміну прийшли сучасні методи. Ми впевнені, що кожна людина по своєму унікальна і для повного зцілення необхідний індивідуальний і комплексний підхід до лікування. На першому етапі лікування нам необхідно оцінити як фізичний, так і психоемоційний стан пацієнта.
Детоксикація
Обстеження фізичного стану включає в себе з’ясування ступеня залежності пацієнта від наркотичних речовин або алкоголю. Часто в нашій практиці зустрічаються пацієнти, що страждають поле залежностями. Тобто присутня залежність не від одного препарату, а декількох. Таким людям ми також надаємо допомогу, але їм потрібен особливий підхід і більш скрупульозний аналіз.
направлення в центр
Так само дуже важливо дати оцінку фізичному стану пацієнта та зрозуміти наскільки постраждав організм пацієнта. Адже вживання наркотиків і алкоголю не проходить безслідно. Безумовно, страждає весь організм в цілому і вчасно надана допомога в деяких випадках може врятувати життя людині.
Адаптація
Не менш важлива оцінка психологічного стану пацієнта. Необхідно зрозуміти усвідомлює пацієнт свою залежність і чи готовий з нею боротися. Більшість людей з наркотичною та алкогольною та наркотичною залежностями вмирають в період гострої інтоксикації препаратами. Ломка і похмілля настільки сильні, що організм не в змозі їх подолати. У цей період дуже важливо застосовувати методи виведення людини зі стану ломки і похмілля. Це може зробити тільки кваліфікований лікар нарколог.

Анонімність і захист від розголошення

Клініка «Реванш» за роки своєї роботи отримала безліч хороших відгуків. Велика кількість людей змогла впоратися із залежністю і почати здорове життя. З цієї причини дуже важлива анонімність лікування. Якщо людина зробила помилку це не привід ставити на ній клеймо. Наші пацієнти можуть бути впевнені, що інформація про їх лікуванні не вийде з стін клініки. Лікування у нас анонімно. Ми не передаємо інформацію про пацієнтів ні в будь-які медичні і соціальні установи. І у вас є можливість продовжити життя без клейма наркомана або алкоголіка.

Кращі умови проживання в клініці Реванш.

Для нас важливо, що б людина повертаючись до здорового способу життя, відчувала себе комфортно і усвідомлювала, що світ не ворожий по відношенню до неї. Для цього в наркологічній клініці, ми створили всі необхідні умови.
Наркологічний центр - спальня
Наркологічний центр - Кухня

Наркологічний центр - Спальня

Наркологічний центр - Ванна кімната

Наркологічний центр - Хол

Наркологічний центр - Кабінет

 1. У пацієнтів окремі палати з ремонтом і з усіма зручностями. Так само важливо, що у нас працює ввічливий і усміхнений персонал. Це допомагає людині вийти з важкого стану і налаштуватися на нове життя.
 2. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі психологи, наркологи, анестезіологи, психоневрологи.
 3. Перегляд і обговорення тематичних фільмів.
 4. Читання і обговорення тематичної літератури.
 5. Тренінги, що сприяють мотивації до одужання та самоаналізу.
 6. Тренінги та лекції для родичів видужуючих пацієнтів.

Реабілітація в клініці Реванш

Наркологічна клініка володіє усіма умовами для контролю одужання пацієнтів. Це відбувається за допомогою:

 • Пацієнти перебувають в ізоляції і не мають прямого доступу до наркотиків.
 • Співробітниками клініки проводиться регулярний збір аналізів, що допомагає запобігти надходженню наркотиків ззовні і їх таємне вживання.
 • Відбувається безперервний процес мотивації до одужання.
 • Групова терапія. Спілкуючись з людьми, страждаючими тією-ж хворобою, і налаштованими на одужання, у пацієнта з’являється стимул, позбавитися від згубної залежності.
 • Також в наркологічній клініці створені умови для занять фізкультурою. Це допомагає пацієнтові не тільки поліпшити свій фізичний стан, а й відволіктися від шкідливих думок.
 • Наша терапія спрямована не тільки на первинне лікування від залежності. Ми боремося за те, щоб людина ніколи не повернулася до алкоголю і наркотиків.
 • Ми змінюємо звички і спосіб життя. Завдяки чому, наркотики і алкоголь більше не знаходять місця в його сьогоднішньому дні.
 • Ми промоніторили наркологічні клініки в Україні і можемо сміливо заявити, ціна в наркологічній клініці Реванш, демократична і нижче ніж в інших клініках. Наша першочергова задача допомогти людям з залежностями повернутися до здорового та повноцінного життя.

Переваги наркологічної клініки Реванш


 • Консультативні послуги. У нашій клініці ви отримаєте вичерпну консультацію з виникаючих питань щодо хвороби, стану пацієнта і способів його лікування. А також щодо методик застосовуваних в клініці. Всі питання ви можете задати, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті або звернувшись безпосередньо в наркологічну клініку. Співробітники наркологічного центру нададуть вам вичерпну інформацію.

 • Детоксикація. Первинним етапом лікування є детоксикація залежного від речовини людини. Детоксикацію проводять медикаментозно під суворим наглядом лікаря нарколога, який регулює дозу і періодичність необхідних процедур.

 • Відновлення. Після необхідного очищення організму від наркотиків і алкоголю приходить період відновлення функцій організму і психологічного стану людини. У цей період нормалізується режим харчування і сну.

 • Реабілітація. Необхідний етап відновної терапії. Відбувається позбавлення від залежності на психологічному рівні. Проводиться робота з психологами і в групах. Людина заново вчиться жити в соціумі і радіти кожному дню без стимулюючих препаратів.

 • Ресоціалізація. Допомагаємо знайти шляхи самореалізації. Ставити цілі і їх досягати. Надаємо підтримку в пошуку роботи.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!