Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічна клініка в Одесі

Наркологічна клініка Реванш» спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкоголізму, ігроманії (азартної і комп’ютерної) і співзалежності. Починаючи з 2007 року, ми використовуємо перевірені часом програми і методи лікування, що дають прекрасний результат.

Одна з таких програм — система «12 кроків», яка за 80 років свого існування подарувала нове життя мільйонам наркоманів і алкоголіків по всьому світу. Ми доповнюємо її класичними психотерапевтичними і авторськими методиками, що робить роботу ще більш ефективною.

На додачу до всього, вартість лікування — обґрунтована і помірна. У неї включені і терапія, і проживання.

За минулі роки в одеській клініці вилікувалися понад тисячу осіб. І без удаваної скромності можна сказати, що ми надали їм шанс почати все з чистого аркуша в світі тверезості і благополуччя.

Співробітники приватної наркологічної клініки

Наркологічна клініка в ОдесіГоловна складова успіху центру — висококласні співробітники. Це одні з кращих фахівців України в областях наркології, психології та психотерапії. Деякі з них — члени «Міжнародної антинаркотичної асоціації».

Накопичені знання і безперервне підвищення кваліфікації дозволяють співробітникам центру творити чудеса, буквально витягаючи пацієнтів з того світла. Вони рятують від внутрішніх проблем і готують до зустрічі з реальністю, щоб в майбутньому уникнути рецидивів. Працівники наркологічної клініки допомагають:

  • адаптуватися до нових умов життя;
  • справлятися зі складними ситуаціями;
  • знайти професію і працевлаштуватися;
  • будувати взаємини з оточуючими;
  • розкрити таланти і знайти цікаве заняття до душі;
  • знайти гармонію і побачити світ іншими очима.

Є у нас також фахівці по роботі з співзалежними. Вони ставлять на ноги членів сімей наркоманів, алкоголіків, ігроманів.

Конфіденційність — перевага наркологічної клініки в Одесі

Важлива умова успішного лікування різних видів залежності — анонімність. Найчастіше саме страх розголосу зупиняє залежних від рішучого кроку — звернення по медичну допомогу.

Всі ми знаємо, як в нашому суспільстві ставляться до наркоманів, алкоголіків, ігроманів. Вважається, що колишніх залежних не існує. І ця думка дуже ускладнює життя людей, що вилікувалися, заважаючи їм влаштувати свою подальшу долю.

Наша клініка — приватна. Тому ми не передаємо відомості про пацієнтів ні в які інстанції, не ставимо їх на облік і не зраджуємо розголосу діагнози. Конфіденційність — непорушне правило, яке ми свято дотримуємося, поважаючи особисте життя клієнтів.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!