Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний диспансер Реванш в Києві (лівий і правий берег річки Дніпро)

Наркотична, алкогольна та ігрова залежність – це ірраціональні захворювання, які неможливо контролювати. Вони надають згубний вплив на емоційний стан людини і призводять до незворотних негативних наслідків для її здоров’я. Зараз залежність від будь-яких речовин перетворилася в масштабну світову проблему.

Наркологічний диспансер в Києві

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні великий арсенал методів лікування даних патологічних пристрастей, найбільш ефективним вважається приміщення залежного в наркологічний диспансер в Києві.

Основні підходи до лікування в наркологічному диспансері

Наркодиспансер дозволяє ефективно позбавити людину від наркотичної та алкогольної залежності. Методика очищення організму від продуктів розпаду токсичних речовин, що викликають залежність, відбувається за допомогою спеціальних медикаментів. Після цього лікування направляється на відновлення та зміцнення здоров’я пацієнта, яке погіршилося через залежність. Під час лікування в диспансері використовуються не тільки традиційні методи з застосуванням лікарських засобів. Хворому забезпечується соціально-трудова реабілітація з оптимальними умовами для відпочинку і праці.

До основних переваг стаціонарного лікування відноситься те, що в диспансері значно знижується ступінь ризику зриву і відновлення алкоголізму або наркоманії, оскільки пацієнт ізольований від минулого нездорового оточення. Залежним піде на користь зміна оточення або навіть місця проживання, щоб постійно підтримувати його прагнення до одужання.

Не існує універсального методу лікування залежності, відповідного абсолютно кожному хворому. Нарколог індивідуального для кожного пацієнта підбирає оптимальне співвідношення медикаментозного лікування, умов реабілітації та послуг, що пропонуються для конкретної проблеми. Стаціонарне лікування базується на наступних підходах:

Тривалість лікування підлаштовується під потреби хворого.

План лікування організовується таким чином, щоб пацієнт не зміг передчасно припинити реабілітацію і звести всі старання на ні.

Індивідуальна або групова консультація проводиться не тільки для залежних, але і для їхніх близьких людей. Рідним залежного також потрібна моральна підтримка, вони освоюють подальші правила поведінки з хворим, відновлюють відносини з ним.

Ефективність реабілітації орієнтується на індивідуальні потреби кожного залежного. Лікування зосереджується не тільки на подоланні фізичної залежності, але також дозволяє вирішити супутні проблеми – медичні, психологічні, соціальні, професійні і юридичні.

Процес реабілітації повинен бути гнучким і повністю відповідати потребам пацієнта, які в процесі лікування можуть змінюватися. Головну роль під час стаціонарного лікування грає його тривалість.

наркологічний диспансер в Києві
Медики наркодиспансеру намагаються надати належну допомогу кожному залежному.

Згідно із законом лікування в наркологічному диспансері в Києві має бути добровільним. Але щоб воно дало позитивний результат, залежний повинен сам хотіти вилікується. Істотний вплив на початок реабілітації, постійне утримання хворого від згубної пристрасті надає допомогу близьких , постійна консультація з фахівцями.

Особливості лікування залежності в диспансері

У наркологічному диспансері в Києві постійно ведеться контроль чи не вживає наркотичні речовини хворий в процесі реабілітації. Безперервний моніторинг дозволяє в будь-який момент подолати потяг і своєчасно скоригувати хід лікування. Також до особливостей реабілітації в наркодиспансері відносяться:

постійний розвиток мотивації до одужання;

групова терапія, спілкування з людьми, які також намагаються позбутися від подібної проблеми;

виключення будь-якої можливості вживання наркотиків, алкоголю;

поліпшення загального фізичного стану за рахунок фізичних занять.

Наркологічний диспансер Київ використовує не тільки першорядні методи по усуненню абстинентного синдрому – «ломки» і детоксикації організму залежного, але також в комплекс лікування входить фармакологічна підтримка організму, психологічна допомога і важка реабілітаційна робота.

Терапія в нашому диспансері спрямована на відновлення і підтримку функцій організму, а також на те, щоб колишній залежний ніколи не повернувся до минулої згубної звички.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!