Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Броварах

Ваша близька людина страждає від наркозалежності. У такій ситуації здається що немає виходу з ситуації але це не так. Вашій близькій людині необхідна кваліфікована допомога. Наркоманія це складне багаторівневе захворювання, яке охоплює не тільки тіло людини.

Наркологічний центр в Броварах

Наркотик заволодіває мозком і свідомістю хворого. Наркоману здається, що він контролює ситуацію, але це не так. Наркотик контролює наркозалежного цілком, опановуючи його думками, почуттями і емоціям. Як часто ми стикаємося з тим, що наркозалежний дає обіцянку кинути наркотик, зав’язати, але через деякий час він знову йде за новою дозою.

Центр для наркозалежних

Часто ці люди не усвідомлюють всю серйозність свого становища. Хвороба обманює. Впоратися з нею самостійно, на жаль неможливо. Найкращим варіантом є звернення в наркологічний центр, де хворій на наркоманію людині нададуть кваліфіковану допомогу. В першу чергу проведуть детоксикацію організму. Тобто допоможуть впоратися з самою речовиною. Медикаментозно очистити і підтримати організм виснажений тривалим прийомом наркотиків. Другий етап це відновлювальна терапія. Хворому необхідно усвідомити, що він хворий.

Як говорилося вище, це багаторівнева і дуже підступна хвороба. Тому фізична залежність це тільки частковий прояв хвороби коріння ж закладено в підсвідомості. Тому фахівці наркологи сходяться на думці, що наркоманія це психологічне захворювання. Саме з цієї причини одного Детоксу недостатньо.

Наркоману для успішного лікування необхідний період реабілітації. У цей період з наркоманом щільно, але ненав’язливо працюють психологи, проходять сеанси групової терапії. Тривала програма реабілітації наркозалежної це необхідність.

Лікування залежностей в наркоклініці

Існують різні методи лікування і соціалізації наркозалежних . Центр для наркозалежних в Броварах використовує програму «12 кроків». Ця програма вже багато років допомагає наркоманам, не тільки впораєтися з хворобою, але і прийняти світ таким, яким він є. Навчиться жити в соціумі, і протистояти стресовим ситуаціям без наркотиків.

Ефективне лікування наркоманії можливо тільки в тому випадку якщо з наркозалежним працюють фахівці різних галузей. Це наркологи, психологи, психіатри, педагоги і соціальні працівники. Якісний симбіоз всіх цих фахівців націлений на позитивний результат.

Лікування наркозалежності, в нашій клініці анонімне. Це важливий аспект комплексної терапії. Найчастіше наркоман, побоюючись розголосу, замикається в собі і категорично не хоче йти на контакт. Анонімність, допомагає йому розкріпачитися, і отримати необхідну допомогу. Дуже важливо, щоб наркозалежна людина усвідомила, що вона дійсно хвора.

Найчастіше наркомани заперечують свою хворобу. Це властиво в першу чергу людям із наркотичною залежністю які потрапляють в клініку не по своїй волі. Вони замкнуті і пригнічені. Тут на допомогу приходять волонтери. На групових сеансах вони розповідають про свою хворобу, про шляхи одужання, про життя до та після наркотику. Колишні наркомани підносять інформацію доступною і зрозумілою для наркомана мовою. Схожість історії та ситуації поступово допомагає наркоману зрозуміти, що його випадки далеко не унікальний і тут він не випадково. Так крок за кроком наркозалежні починає розкриватися і рухатися в бік одужання.

Особливості лікування наркоманії і алкоголізму

В основу методу лікування і реабілітації в центрі лікування наркозалежних в Броварах покладено програму «12 кроків». Цей метод допоміг багатьом наркоманам і людям з іншими формами залежності отримати зцілення, соціалізуватися і повернутися до нормального життя.

Суть методу коротко викладена на нашому сайті, там ви можете ознайомитися з відгуками тих наркоманів, що вилікувалися. Які, пройшовши курс лікування та реабілітації в нашому центрі допомоги наркозалежним змогли знайти тверезість і нормальне здорове життя. Ціна курсу лікування залежить від ступеня залежності наркомана. І більш детально про це можна дізнатися, записавшись на попередню консультацію.

У наркологічному центрі Києва, як і в Броварах, анонімно надаються послуги стаціонарного лікування від наркоманії та алкоголізму. В незалежності від міста вашого проживання ми допоможемо вам позбавитися від алкогольної або наркотичної залежності

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!