Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Миколаєві

Коли в родині трапляється нещастя під назвою наркотична залежність це завжди страшно. Хочеться допомогти дорогій людині. Виникає відчуття, що це випадковість, він не такий, і зараз все вирішиться. Починається низка умовлянь загроз, але такі методи часто неефективні. Наркоман не в змозі впоратися зі своєю залежністю самостійно. Проблема наркозалежної людини криється в її голові. Нам часто здається, що наркотик діє лише на фізичне тіло людини. І досить подолати ломку і людина буде здорова, але, на жаль це не так. Фізична залежність від наркотичних речовин це тільки вершина айсберга. Багато клінік борються саме з цим, позбавляючи людину від фізичної залежності. Наркоман, поборовшись фізичну залежність від наркотиків, деякий час дійсно залишається чистим, але через деякий час знову повертається до наркотику і так раз за разом. Чому ж так відбувається і чим відрізняється наркологічний центр в Миколаєві від інших клінік і реабілітаційних центрів схожої спрямованості.

Чому наш наркологічний центр кращий?

Повний комплекс послуг

Анонімність

Результативність

Детоксикація

Виїзд на будинок

Підтримка 24/7

Проблема наркоманії в країні досягає дуже високого рівня. Це проблема не однієї конкретної людини, а й суспільства в цілому. Для допомоги наркозалежним відкривається багато клінік і реабілітаційних центрів. Робота багатьох клінік покликана допомогти людині справиться з фізичною залежністю. Це медикаментозна терапія сприяє полегшенню фізичної ломки наркомана. Так само існують реабілітаційні центри при церквах і релігійних організаціях. Їх спрямованість лікування духу наркомана. І ті й інші організації, безумовно, необхідні і допомагають багатьом але, на жаль, відсоток видужуючих не такий високий, як хотілося б.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Методика лікування алкогольної залежності

  Ми ж підходимо до проблеми комплексно і до кожної людини індивідуально. Перший етап це, безумовно, детоксикація і медикаментозне лікування наркозалежного. Організму просто необхідна допомога, що б протистояти наркотику який довгий час згубно впливав на організм пацієнта. Але це тільки початок. Це навіть не половина шляху, а саме початок. Далі йде кропітка робота психологів та волонтерів нашої клініки. Завдяки якій, ми допомагаємо пацієнтові розібратися, і впоратися з причинами, які спонукали його до вживання наркотиків.

  У нашій клініці для лікування наркозалежних пацієнтів застосовується методика 12 крокової програми одужання. Завдяки цій методиці вилікувалася величезна кількість людей з різного роду залежностями. Програма 12 кроків прекрасно зарекомендувала себе не тільки в Україні, але і по всьому світу. Вона прийшла до нас із США, де успішно впроваджується з початку 30 років. Спочатку програма поширювалася тільки на алкозалежних, але згодом стала поширюватися і для допомоги людям з іншими залежностями. Так само дуже важливим є той фактор, що лікування в нашому наркологічному центрі в Миколаєві абсолютно анонімне. Анонімне лікування наркоманії має на увазі під собою те, що людина покинувши стіни наркологічного центру, зможе почати нове життя без клейма наркоман.

  Особливості лікування в наркологічному центрі

  Ви можете бути впевнені, що факт вашого перебування в клініці ніколи не буде розголошено без вашого відома. А відомості про пацієнтів, не передаються ні в які інші інстанції. У центрі для наркозалежних в Миколаєві, ми забезпечуємо для наших пацієнтів комфортні умови проживання, і шанобливе ставлення лікарів і персоналу. Це так само сприяє одужанню. Наркоман не відчуває себе ізгоєм, він вже на цьому етапі отримує впевненість в тому, що він має можливість бути частиною суспільства в якому довгий час не був на дуже хорошому рахунку. Важливим фактором для соціалізації наркозалежної людини є її спілкування, з людьми, що зуміли побороти наркозалежність.

  Наркомани, які пройшли шлях лікування і не вживають наркотики протягом довгого періоду часу приходять в наркологічному центр для того, щоб поділитися своїм досвідом одужання і на своєму прикладі показати, що протистояти наркотику не тільки можливо, але і цілком реально. Вони розповідають свою історію, і пацієнти дізнаються в ній себе. Цей погляд з боку допомагає переосмислити все, що відбулося з ним. Допомагає зрозуміти, що його випадок не унікальний і будь-яка проблема може бути вирішена. Наркоман починає поступово розкриватися і аналізувати своє минуле, а так само з надією дивитися в майбутнє, яке вже не здається настільки загрозливим і зловісним як раніше. А найголовніше він розуміє, що є життя без наркотику і він не в глухому куті. Є вихід і йому допоможуть знайти нормальне життя.

  Якщо людина, якій ви плануєте допомогти знаходиться в Києві, то вона зможе відвідати наркологічний центр в Києві. Тут їй нададуть кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії і алкоголізму.

  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!