Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Вінниці

Лікування наркоманії в Вінниці є так само важливим і необхідним як і в інших містах і регіонах. Саме з цієї причини в місті відкривається все більша кількість клінік, ребцентрів, що допомагають впораєтися з наркозалежністю. І знайти нормальне життя в соціумі. Ці клініки мають різні методи лікування і реабілітації наркозалежних.

Наркологічний центр в Вінниці

Особливості лікування наркоманії в центрі

Деякі спрямовані виключно на медикаментозну допомогу, а інші, навпаки, на реабілітацію і соціалізацію наркоманів. Відрізняється й цінова політика від дорогих до безкоштовних розташованих на території церков і релігійних і благодійних центрів. Наш наркологічний центр у Вінниці, пропонує, комплексний підхід до лікування наркотичної залежності. У нас пацієнт отримує як медикаментозну допомогу, що допомагає на першому етапі подолати фізичну залежність і полегшити ломку. Так і подальшу реабілітацію, соціалізацію, вчиться приймати цей світ без наркотиків і відмовлятися від спокуси першої дози.

У наркологічному центрі забезпечується не тільки ефективне лікування наркоманії, а й подальша реабілітація та соціалізація. Для цього в нашій клініці для наркозалежних працює цілий штат фахівців, що володіють великим досвідом роботи з наркоманами. Наркоман не простий пацієнт. Потрапляючи в центр для наркозалежних в Вінниці, не всі наркомани готові протистояти хворобі, і відмовитися від наркотиків. І першочерговим завданням є допомога наркоману усвідомити, що у нього дійсно є проблема. Це усвідомлення не спадає одразу. Але коли наркоман все ж таки починає розуміти це вже перший і дійсно важливий крок до успіху.

Кожен випадок наркозалежності індивідуальний і до кожного пацієнта потрібен, індивідуальний підхід. За час вживання наркотиків наркоман звикає бути ізгоєм, всюди він стикається в кращому випадку зі зневагою, а іноді і з відкритою агресією на свою адресу. І це не дивно, наркозалежні ведуть, асоціальний спосіб життя і отримують відповідне ставлення.

У нашому центрі Реванш наркозалежний зустрічається з привітними і доброзичливими лікарями і персоналом, відчуває тепло і турботу і поступово починає відтавати і розкриватися. Наркоманія це складна хвороба і чим довше людина вживає наркотики, тим складніше допомогти їй вибратися з її мереж. Наркотик руйнує не тільки тіло людини, він опановує її розумом і поступово людина перестає розуміти, що життя без наркотичних речовин можливе. Життя з наркотиком їй зручне і зрозуміле, вона скочується на саме дно, але сама цього не помічає.

Ресоціалізація

Саме з цієї причини дуже важливо не тільки позбавити наркомана від фізичної залежності, але і навчити його жити поза наркотиків. Допомогти протистояти першій дозі. Покинувши наркологічний центр, наркоман потрапляє в звичне для нього середовище до звичного і зрозумілого оточення і в цей період спокуса першої дози дуже велика. Ми вчимо наших пацієнтів не тільки протистояти спокусі, але і жити новим життям повністю відмовившись від наркотичних препаратів. До нас в наркологічний центр приходять спікери, які змогли подолати залежність і багато років живуть без наркотиків. Вони розповідають свою історію, і кожен наркоман знаходить схожі моменти, пов’язані з історією свого вживання наркотиків. Ці люди своїм прикладом показують, що вихід з наркотичного тупика є. І це вихід в нормальне життя повне простих радощів, про які наркоман давно забув. Ви можете побачити безліч відгуків наркоманів, що пройшли курс лікування і реабілітації в наркологічному центрі у Вінниці, і переконатися в ефективності наших методів.

Лікування в наркологічному центрі анонімне, завдяки цьому наркоману простіше бути відвертим з лікарями. Він знає, що інформація про нього не буде розголошуватися і ніколи не покине стін клініки. Цей аспект так само важливий у подальшому, здорового життя і соціалізації людини. Наркоману, буде, легше влаштуватися на роботу, і створити сім’ю. Адже над ним не буде тяжіти діагноз наркоман. Ціни на лікування наркоманії в Вінниці ви можете дізнатися, звернувшись за консультацію за нашими телефонами. Ціна лікування і реабілітації безпосередньо залежить від ступеня складності захворювання, а визначити її можливо тільки при знайомстві з пацієнтом.

Реабілітаційний наркологічний центр в Києві, як і в Вінниці, пропонує індивідуальну програму одужання від наркотичної та алкогольної залежності.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!