Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр біля метро Хрещатик Києва

Наркотики і алкоголь знищують людину як особистість, надаючи сильний вплив на нейрони мозку, у хворого розбудовується нервова система, він стає агресивним і неконтрольованим. Також порушується робота внутрішніх органів, що призводить до інфарктів, інсультів, цирозу печінки і смерті. У наркоманів все ускладнюється інфекційними захворюваннями: СНІД, гепатит.

Вилікуватися самостійно неможливо, залежні люди не можуть витримати ломку і похмільний синдром, що штовхає їх знову і знову на розпивання спиртних напоїв і вживання чергової дози.

Наркологічний центр біля метро Хрещатик Київ

Наркологічний центр біля метро Хрещатик у Києві, оснащений сучасним обладнанням і палатами європейського стандарту, забезпечує комплексне та ефективне лікування наркотичної та алкогольної залежності.

Ознаки наркоманії

Виклик нарколога слід здійснювати, якщо ви помітили у близької людини:

 • Скляний погляд.
 • Розширені зіниці.
 • Різкі перепади настрою.
 • Сумнівних друзів.
 • Пропажу цінних речей.

Ні в якому разі не намагайтеся силою напоумити наркомана, це може спровокувати його втекти з дому або нанести вам тілесні ушкодження, краще зверніться в наш наркодиспансер за допомогою. Завдяки великому досвіду працюючих у нас фахівців, ми зможемо переконати людину почати лікування в нашому центрі.

Основні методи лікування

В процесі лікування пацієнтів, наша наркологічна клініка, де працюють висококваліфіковані фахівці, використовує ефективні сучасні техніки, що дають практично 100% результат:

 • Першим кроком стане висновок (виведення з запою), зняття ломки у пацієнта медикаментозним способом. Після обстеження нарколог призначає пацієнтові індивідуальне лікування.
 • Психотерапія, проводиться за допомогою психолога. З пацієнтом проводять індивідуальні заняття, для розкриття його внутрішніх переживань і проблем. Потім переходять до групових, де хворий, зустрічається з людьми, які пережили алкогольну (наркотичну) залежність. В процесі занять пацієнт розкривається, робиться товариським і набуває впевненості в своїх силах.
 • Лікування алкоголізму ефективно при використанні методу підшивки. Введений медичний препарат, активується в організмі хворого і діє від 6-12 місяців. При розпиванні алкоголю у людини виробляється відраза до спиртного, за рахунок сильного блювотного рефлексу і нудоти.
 • Кодування. Лікування наркоманії (алкоголізму) відбувається за допомогою гіпнозу, коли хворому на підсвідомому рівні навіюється негативне ставлення до наркотиків і алкоголю.
 • Ксенотерапія, хворому проводять інгалявції, водячи в організм ксенон, газ надає розслабляючий ефект, знімає тривогу, стрес і депресію.
 • Плазмаферез, дозволяє швидко очистити кров від залишків алкоголю і наркотиків.
 • Фізіотерапія, має на увазі проведення масажу всіх частин тіла. Таким чином, у пацієнта знімається паніка.
 • Лазерна терапія. Кров опромінюється лазером, що дозволяє захистити організм від шкідливої ​​дії наркотиків, що залишилися в крові.

Крім основних методик використовується ароматерапія і лікування травами. Наркологічний центр оснащений тренажерним залом, басейном, сауною, спортзалом. Це дозволяє пацієнтам не думати про наркотики та алкоголь, поступово прилучаючись до здорового способу життя.

Реабілітаційний центр проводить лікування наркоманії і алкоголізму, використовуючи тільки світові ефективні практики, тому ризик прояву рецидиву мінімальний. Відзначимо, що головним і вирішальним фактором для повного зцілення є підтримка близьких людей, тому наш психолог проводить індивідуальні заняття та для них, допомагаючи зрозуміти як важко пацієнтові дається лікування.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!