Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр біля метро Майдан (площа) Незалежності в Києві

Наркоманія (алкоголізм) – хвороба, що негативно впливає на фізичний і емоційний стан людини. В середньому наркомани, що почали приймати дурманящі речовини в підлітковому віці, живуть не більше 40 років. Найстрашніше – це коли у наркоманів і алкоголіків народжуються діти, найчастіше вони приречені, у них з народження є цілий ряд патологій, а багато заражені ВІЛ інфекцією або гепатитом.

Наркологічний центр біля метро Майдан (площа) Незалежності в Києві створено для того, щоб допомогти людям назавжди позбавиться від наркотичної та алкогольної залежності. Лікування проходить анонімно, тому хворі можуть не боятися розголосу їх проблем.

Наркологічний центр біля метро Майдан Незалежності Київ

Які види наркозалежності ми лікуємо

Наш реабілітаційний центр проводить лікування від амфетоміновой, метадонової, героїнової, марихуанової і спайсовой залежності.

Лікування наркоманії на першому етапі проводиться за допомогою медикаментозних препаратів, які не завдають шкоди здоров’ю хворого. Доступна вартість лікування, дозволяє звернутися до нас за допомогою пацієнтам, з невеликими доходами. Реабілітація наркоманів проходить в сприятливій і тихій атмосфері в присутності нарколога і психолога.

Алкоголізм

Незалежно від тривалості стажу вживання спиртних напоїв, лікування алкоголізму проводиться з використанням найбільш ефективних технік. Однак щоб почати лікування, необхідно провести виведення (виведення з запою) за допомогою зняття інтоксикації організму медикаментозним способом.

Потім нарколог, виходячи зі стану здоров’я пацієнта, може застосувати метод підшивки, ввівши хворому спеціальний препарат, який допоможе запобігти прийом алкоголю в процесі лікування. Препарат здатний викликати сильну блювоту і нудоту при мінімальних дозах спиртного, що сприяє розвитку відрази у пацієнта до алкоголю при одному згадуванні і його вигляді.

Методи лікування наркоманії і алкоголізму

Наша наркологічна клініка для лікування залежності використовує одночасно кілька методик, поєднуючи одну з іншою, що дає максимально швидкий і ефективний результат:

  •  За допомогою гіпнозу, впливаючи на підсвідомість, хворому вселяється огида до наркотиків і алкоголю.
  •  Застосування ароматерапії і масажу, дозволяє пацієнтам розслабитися, зняти стрес, депресію і панічні атаки.
  •  Індивідуальні та групові заняття з психологом, сприяє усвідомленню залежною людиною глибину проблеми, зробити переоцінку свого життя, відкритися і набути впевненості у власних силах, налаштовуючись на повне одужання. Робота психолога полягає в навчанні людини, долати свої страхи і проблеми перемикаючись на улюблене хобі, тому відповідно до його характеру ретельно підбирає йому заняття. Крім цього, фахівець проводить роботу з близькими для пацієнта людьми, відновлюючи їх взаємини і навчаючи, правильно надавати підтримку хворому на шляху до зцілення.

Відзначимо, що наркодиспансер оснащений тренажерним залом, спортзалом, басейном і сауною. Це дозволяє пацієнтам почувати себе комфортно і не піддаватися стресам. Також в програмі реабілітації передбачені походи в громадські місця: кінотеатр, виставки, відвідування визначних пам’яток.

Наш наркологічний центр робить все можливе, щоб люди, залежні від наркотиків і алкоголю, як можна швидше повернулися в здорову осередок суспільства, відновили стосунки з близькими їм людьми і навчилися радіти життю без чергового допінгу.

Тому, якщо у вашій родині є наркоман або алкоголік, негайно зробіть виклик нарколога з нашого центру, фахівець переконає хворого пройти лікування, що врятує не тільки сімейні відносини, а й життя залежної людини.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!