Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр біля метро Олімпійська в Києві

У сучасному суспільстві проблема алкогольної і наркотичної залежності дуже актуальна. З кожним роком під вплив згубних звичок потрапляє все більше людей, серед яких основну частину складають підлітки.

Наркологічний центр біля метро Олімпійська в Києві проводить анонімне лікування від будь-якого виду наркотичної та алкогольної залежності.

Наркологічний центр на метро Олімпійська в Києві

Навіщо лікувати наркоманів і алкоголіків?

Більшість людей дотримуються думки, що особистості, які приймають наркотичні речовини і які зловживають алкоголем – покидьки суспільства і ніякий нарколог їм уже не допоможе, але це не так. Що б не послужило причиною до пристрасті до наркотиків і спиртного, завжди є шанс напоумити людину, умовити її пройти лікування і повернути його в здоровий осередок суспільства. Для цього вам необхідно здійснити виклик нарколога з нашого наркологічного центру.

Наркоманія і алкоголізм – це серйозна, що призводить до летального результату, хвороба.У тих,  питущих людей розвивається цироз печінки, а наркомани є переносниками СНІДу та гепатиту. Звичайно ж лікування наркоманії і алкоголізму краще починати на першій стадії початку розвитку залежності поки в організмі людини не відбулися непоправні зміни.

Так навіщо ж лікувати наркоманів (алкоголіків)? Проводячи зцілення таких хворих, наш наркодиспансер сприяє оздоровленню суспільства в цілому, а також запобігає поширенню небезпечних інфекційних захворювань, які передаються від залежних людей в здорові осередки суспільства.

Розпізнаємо алкоголіка

Якщо людину мучить сильний похмільний синдром і для його зняття він вдається до спиртного, а також часом іде в запій по кілька днів і тижнів, толікування алкоголізмупотрібно починати негайно.Ті, що п’ють люди заперечують, що у них є залежність, тому їх складно переконати почати лікування. Саме тому необхідно звернутися до фахівця.

Першим кроком до зцілення стане виведення (виведення з запою) за допомогою медикаментів, потім пацієнт пройде обстеження і на основі отриманої картини нарколог призначить потрібне лікування.

Після реабілітації пацієнтові можуть зробити підшивку, щоб уникнути повторної пристрасті до алкоголю. Такий метод викликає відразу до спиртного шляхом сильного блювотного рефлексу навіть при мінімальному дозуванні. Ведений препарат діє від 6-12 місяців і є ефективним способом запобігання рецидиву.

Розпізнаємо наркомана

Розпізнати наркомана складніше, ніж алкоголіка, тому, якщо у людини присутні нижче наведені зміни в поведінці, то негайно звертайтеся в наркологічний центр:

 • Спостерігаються різкі перепади настрою.
 • Він стає потайним.
 • Очі набувають скляний погляд.
 • З’являються сумнівні друзі.
 • Зіниці розширені.
 • Зникають речі з дому.
 • Шкіра обличчя стає блідою і тьмяною.

На руках і ногах у області вен є сліди від уколів і синці.

Відзначимо, що самолікування – не вихід із ситуації, так як ці люди не в силах перенести синдром ломки, тому самостійно відмовитися від наркотиків він не зможе. Наша наркологічна клініка допоможе позбутися від наркотичної залежності і відновити душевну рівновагу.

Реабілітація

У лікуванні наркоманії і алкоголізму застосовуються всебічні методи: гіпноз, ароматерапія, психотерапія, лікування травами та інші техніки.Однак найважливішим кроком на шляху до зцілення є реабілітація, яка заснована на відвідуванні:

 • Культурних заходів.
 • Басейну.
 • спортзалу.
 • тренажерного залу.

Чимало важливо і те, що реабілітаційний центр оснащений сучасним обладнанням і комфортними палатами, а для прогулянки пацієнтів передбачений красивий двір з парковою зоною, що знімає депресію і стрес.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!