Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр біля метро Університет у Києві

Проблема наркоманії та алкоголізму актуальна в сучасному суспільстві. Ніхто не застрахований від появи в родині алкоголіка або наркомана, тому наш наркологічний центр біля метро Університет у Києві робить все можливе, щоб позбавити людину від залежності до наркотиків і спиртного.

Причини виникнення наркотичної та алкогольної залежності

Найчастіше пристрасть до наркотиків (алкоголю) розвивається у малодушних і фізично слабких людей. Причиною може послужити генетична схильність, погана компанія, протест суспільству, бажання бути особливим.

Наркологічний центр на метро університет в Києві

Як правило, в наркодиспансер потрапляють підлітки:

  • З емоційними розладами, які бажають отримати задоволення.
  • Які потрапили під вплив своїх однолітків.
  • З асоціальною поведінкою.

Серед дорослого населення, залежність в основному розвивається у людей:

  • З порушенням психіки.
  • Намагаються знайти полегшення від духовних і фізичних мук.
  • Соціально протестувальники.
  • Вживають наркотичні речовини для поліпшення потенції.
  • Бажають отримати авторитет в певних шарах суспільства.

Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що молоді люди починають зловживати наркотиками і алкоголем з цікавості, а дорослі намагаються досягти спокою, йдучи, таким чином, від проблем. Незалежно від того, що послужило причиною розвитку залежності, необхідно якомога швидше звернутися в наш наркологічний центр, який не тільки позбавить від наркотичної (алкогольної) залежності, але і навчить вирішувати проблеми, не вдаючись до наркотиків і спиртного.

Коли необхідно звертатися до фахівця?

Якщо близька вам людина, стала зловживати спиртними напоями або ви помітили у нього перші ознаки наркоманії, то негайно потрібно здійснити виклик нарколога .Скандалами, криками і сварками, змусити пройти лікування залежної людини неможливо, а примусова відправка його в реабілітаційний центр не приведе до бажаного результату і може назавжди зіпсувати відносини.

Нарколог – саме той фахівець, який доводами і переконаннями переконає залежної людини пройти реабілітацію і поверне його до нормального і здорового способу життя.

Алкоголізм

Своєчасне лікування алкоголізму благотворно позначається на здоров’ї хворого, запобігаючи деградацію особистості і розвиток патологій, що призводять до летального результату.

Першим кроком до зцілення від алкогольної залежності є виведення (виведення з запою) і виведення з організму шлаків і токсинів. Потім пацієнт проходить ряд аналізів, це визначає стан його здоров’я і лікар призначає лікування. Щоб хворий не зірвався, йому роблять підшивку, медпрепаратом , що викликає сильні блювотні рефлекси від краплі алкоголю, що сприяє виробленню огиди й страху перед спиртним.

Наркоманія

Небезпечніша за алкоголізм є наркотична залежність, яка не тільки негативно позначається на здоров’я вживає наркотики людини, а й поширюється на його дітей і суспільство, поширюючи ВІЛ інфекцію та гепатит. Лікування наркоманії – тривалий процес, в якому задіяні всі методи: гіпноз, психотерапія, медикаментозне лікування і так далі.

Наша наркологічна клініка забезпечує якісне та ефективне лікування алкоголізму (наркоманії) анонімно, що важливо для людини, яка хоче повернутися до нормального життя.

Відзначимо, що лікування займає небагато часу: від кількох тижнів до кількох місяців, а період реабілітації триває до року залежно від складності випадку. В період реабілітації з пацієнтами працюють психологи та психотерапевти, саме вони дозволяють хворому людині знайти в собі впевненість, відмовитися назавжди від наркотиків (алкоголю) і почати життя з чистого аркуша.

Проведені екскурсії та заняття спортом, дають можливість відновити себе як особистість, і навчитися справлятися зі стресами і депресією, не вдаючись до чергової дози дурманного речовини або чарки спиртного.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!