Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Чернівцях

Дуже складно, коли в сім’ю приходить горе, близька людина приймає наркотики. Людина деградує, втрачає свою особистість, але допомогти їй немає ніякої можливості. Не допомагають, ні вмовляння, ні погрози. Така ситуація здається безвихідно, але вихід є завжди. Вашій близькій людині потрібна допомога фахівців. Існує безліч методів лікування наркоманії. Це і кодування і медикаментозне лікування, і реабілітаційні центри при церквах і релігійних організаціях. Деяким вони, звичайно, допомагають, але відсоток пацієнтів, що видужали дуже низький. І з плином часу наркоман знову повертається до звичного для наркомана способу життя. Чому ж так відбувається і чому ці методи малоефективні? Вся справа в тому, що спрямовані вони на боротьбу з симптомом, а хвороба або гаю кажучи, тяга нікуди не зникає, і наркозалежний відправляється на пошуки нової дози. Після багаторічного прийому наркотику особистість наркомана деградує, і він не уявляє собі іншого життя.

Наркологічний центр в Чернівцях

Комплексне лікування наркотичної залежності

Наш наркологічний центр в Чернівцях до вирішення проблеми наркоманії підходить комплексно. А саме ми не обмежуємося лише медикаментозним лікуванням. Хоча і цей етап вважаємо дуже важливим. Адже на першому етапі наркозалежному пацієнтові просто необхідна детоксикація і підтримуюча терапія організму. Організм багато років знищувався наркотичними речовинами і йому просто необхідна допомога. Але це тільки перший етап і для повного лікування наркозалежного цього не достатньо. Йому необхідна допомога кваліфікованих психологів, які допоможуть розібратися в причинах цієї згубної пристрасті і знайти шляхи виходу з ситуації, що склалася. Лікування наркомана, це складні процес, і для того що б лікування дало необхідний ефект потрібна злагоджена робота великої кількості фахівців.

Наркозалежність це складна хвороба, яка охоплює людину на всіх рівнях. Вона вражає не тільки тіло, хвороба вражає свідомість, підсвідомість і дух людини. І саме за цієї причини дуже важливий комплексний метод лікування наркомана. У нашому наркологічному центрі в Чернівцях успішно застосовується для лікування наркоманії програма 12 кроків. Ця програма спрямована на безпосередню роботу з наркоманом. Йдучи по кроках наркозалежний вчиться на тільки протистояти хворобі. Цей комплекс допомагає наркоману пристосуватися до дійсності , швидше соціалізуватися і навчиться жити без наркотиків в різних, часом стресових ситуаціях. Такий метод лікування зарекомендував себе з позитивно боку в багатьох країнах світу. Це дійсно дієва програма, за якою працюють всі провідними клініки не тільки в Україні, але і по всьому світу. Вперше програма 12 кроків була з успіхом використана в США ще в минулому столітті для лікування алкоголізму, На сьогоднішній день вона з успіхом адаптована і для лікування іншого роду залежностей.

Особливості лікування наркоманії

Першим етапом проходження програми є визнання того , що проблема дійсно існує. Тобто наркоман перестає обманювати себе і оточуючих його людей і визнає, що він хворий, він наркоман і потребує допомоги. Це дуже важливий етап, адже щире визнання залежності і готовність йти по шляху одужання це вже половина справи.

Про ефективності лікування в нашому центрі для наркозалежних ви можете прочитати у відгуках про нас. У наш центр приходять наркомани які змогли подолати цю згубну залежність і не вживають наркотики багато років. Вони на доступному для наркомана рівні діляться своє історією. Тим самим даючи зрозуміти, що його випадки не унікальні, і якщо докласти зусиль і бажання, то вихід є. У наркологічному центрі в Чернівцях лікування анонімне, а це значить, що ні за яких обставин інформація про наших пацієнтів не буде розголошена і передана третім особам. Це допомагає наркоману в майбутньому. Він може нормально соціалізуватися і вийти на роботу, не обтяжуючи себе вантажем минулих помилок.

Лікування наркоманії це складний процес, але не варто впадати у відчай, вихід завжди є. І ваша близька людина має шанс знайти тверезість і здоровий глузд. Ціни на лікування наркоманії в Чернівцях ви можете дізнатися зателефонувавши до нас за телефонами які ви бачите на сайті.

Ефективність лікування від наркоманії та алкоголю в наших центрах не залежить від міста, в якому ви живете. Тому центр реабілітації наркозалежних в Києві запрошує залежних людей на першу консультацію, якщо для вас буде зручніше відвідати Київ.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!