Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Кам’янському

Існує така думка, що вилікувати наркозалежного можна тільки в спеціалізовано клініці і виключно медикаментозно. Ця думка частково правильне, але тільки частково. Дійсно першим етапом лікування наркозалежної людини є медикаментозна допомога.

Потрібно почистити і підтримання організму, який довгі роки знищувався наркотичними препаратами. Але чи достатньо цього для повноцінного лікування наркомана. Численні дослідження в області наркології прийшли до єдиної думки в цьому питанні. Одне лише медикаментозне лікування наркоманії, на жаль, не дає позитивного результату.

Наркологічний центр в Кам'янському

Способи лікування наркоманії

Для повноцінного вирішення проблеми потрібен комплексний підхід. Адже медикаментозне лікування наркоманії допомагає прибрати симптом, а проблема залишається. Нерідко обмежившись медикаментозним лікуванням наркомана, рідні стикаються з повторною проблемою.

Наркозалежний, вийшовши з клініки, якийсь період дійсно залишається чистим, як кажуть наркомани, але потім зривається і хвороба атакує з новою силою. І починається ходіння по колу. Наркологія, період тверезості, зрив. У такій ситуації дійсно можуть опуститися руки, і здається, що хворому вже ніхто і ніщо не в силах допомогти, але це не так.

У Наркологічному центрі в Кам’янському (Дніпродзержинську) ми підходимо до вирішення проблеми наркозалежного в комплексі. Адже наркоманія це не тільки фізична недуга, якби це було так-то повернення до наркотику було б неможливо.

З цього робимо висновок. Що проблема наркомана криється, десь глибоко всередині. Ось з цим і належить розібратися нашим лікарям, психологам та волонтерам. Іноді, наркомани, що потрапили в наркологічний центр, не з доброї волі озлоблені і закриті. Вони не вважають себе хворими і всіляко це демонструють. Ось тут як не можна краще може допомогти колишній наркоман, який позбувся своєї залежності, соціалізуватися і веде нормальне, здорове життя. Цей метод завжди виявляється ефективним. Адже саме з такою людиною можна поговорити на одній мові і прислухатися до його думки. Такий метод терапії завжди ефективний і приносить результат.

Саме з цієї причини у нас працює велика кількість психологів, які подолали наркотичну залежність і знають проблему зсередини. Так само, на правах волонтерів, до нас приходять спікери з різними термінами чистоти, як кажуть наркомани. Вони розповідають про те, як саме їм вдалося перемогти згубну залежність, і яке їхнє життя зараз. Це допомагає зрозуміти, що вихід з ситуації, що склалася, існує, і якщо інша людина змогла подолати наркозалежність то і в його ситуації все можливо. Це важливо ще й для того, що б наркоман визнав, що він наркоман.

Як це не парадоксально звучить, але наркозалежні люди часто заперечують свою хворобу. До того ж, слухаючи інших, наркоман усвідомлює свою проблему і те, що він потребує допомоги ззовні.

І тут вже завдання психологів докопатися до причини, що спонукала наркозалежного стати на цей шлях і прийняти першу дозу. А розібравшись в ситуації, ми можемо усунути причину і допомогти людині повернутися на правильний шлях. І почати жити заново.

Реабілітація пацієнта

Так само варто зауважити, що лікування в наркологічному центрі анонімно. Анонімність в даному випадку є дуже важливим фактором.

Завдяки цьому у людини є можливість почати жити повноцінно життям, не несучи на собі клеймо наркомана. Вона може безперешкодно влаштуватися на роботу і вести нормальне життя.

Ми допомагаємо наркозалежному не тільки вилікуватися, а й соціалізуватися. Ми вчимо відмовлятися від спокуси першої дози. Інструменти, які викладені в програмі 12 кроків дають можливість жити повноцінним життям і вирішувати важкі ситуації не відходом до наркотику.

Ця програма є унікальною. Завдяки їй багато наркоманів, алкоголіків, люди, що страждають на ігроманію знайшли тверезість і бажання жити в тверезості. Про це красномовно говорять відгуки про наркологічний центрі в Кам’янському. Ціни на лікування наркоманії в Кам’янському ви можете дізнатись за телефоном і там же записатися на попередню консультацію.

Ціни на послуги лікування залежностей в Кам’янському не відрізняються від цін нашого центру в Києві. Відвідавши реабілітаційний центр наркозалежних в Києві ви переконаєтеся в цьому самі.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!