Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Кривому Розі

У сучасному світі склалося досить стійке переконання, що люди з наркотичною залежністю збиткові і не можуть бути частиною соціуму.

Вони асоціальні і не заслуговують на нашу увагу, адже самі вибрали такий шлях. Це здається справедливим до тих пір, поки таким людиною не виявляється хтось із наших близьких. Наркоманія – це хвороба, від якої не застрахована жодна сім’я.

Центр для наркозалежних

Якщо в родині хтось хворий на наркотичну залежність, то, на жаль, страждає вся родина. І це стає проблемою всіх близьких наркомана. Якщо розібратися в проблемі більш детально стає ясно, що не завжди це вибір самої людини.

Часто від наркотичної залежності страждають підлітки, які спробували за компанію, на вечірці, в клубі або навіть в школі. Але наркотик підступний і дуже швидко приходить звикання. Чи впорається з залежністю самостійно завдання непосильне навіть для зрілої людини, а про підлітків годі й говорити. Єдиною рятівною ниточкою здатне допомогти людині з наркотичною залежністю залишається наркологічний центр, клініка, реабілітаційний центр або диспансер. В Україні існує велика кількість клінік, що спеціалізуються на лікуванні наркоманії.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Особливості лікування наркоманії

  Методики лікування наркозалежних різняться між собою, але варто пам’ятати, що наркотик може чекати і часто людина пройшла курс лікування від наркоманії і, вийшовши з клініки, повертається у звичне своє оточення і все повторюється знову і знову. На сьогоднішній день найефективнішим способом лікування наркоманії є, комплексний підхід до проблеми в цілому. Наркоману мало позбудеться від фізичної залежності.

  Його психологічна та духовна залежність часто виявляються ще сильніше. І саме психологічна залежність і духовна порожнеча штовхають наркомана покинув стіни реабілітаційного центру до нової дозі. Адже він повертається в звичне для нього середовище і в старе оточення і для того, що б не піддатися спокусі першої дози, потрібна стійкість і розуміння причин, через які це робити не варто. Потрібна методика, що здатна утримати наркомана від вживання наркотичної речовини.

  Переваги нашого наркологічного центру

  Повний комплекс послуг

  Анонімність

  Результативність

  Детоксикація

  Виїзд на будинок

  Підтримка 24/7

  Методика, що застосовується в нашій клініці Реванш для лікування наркотичної залежності в Кривому Розі, заснована на комплексному підході до проблеми. У нашій клініці з наркоманами працюють психологи, які в першу чергу намагаються докопатися до першопричини яка штовхнула наркомана на цей шлях. А ці фактори можуть критися глибоко в підсвідомості і черпати свої витоки в глибокому дитинстві. І тільки зрозумівши причину, ми маємо можливість перемогти наслідок, а саме наркотичну залежність. І лише після цього, з’являється можливість, допомогти людині впоратися з наркотиком і прийти до повного виліковування або чистоті, як часто кажуть наркомани в минулому.

  Також неоціненну допомогу в лікуванні надають сеанси групової терапевтичної допомоги, коли наркомани, що вилікувалися діляться досвідом одужання. Своїм прикладом показують, що життя без наркотиків реальне і людина, поборовшись наркотичну залежність, може бути щасливою і успішною. Ці зустрічі допомагають наркоманам увірувати, що у них все вийде і, надихнувшись прикладом твердо йти до одужання. Анонімне лікування наркоманії в Кривому Розі знаючи, наскільки наркоманія підступна хвороба, в соціумі існує стереотип, що колишніх наркоманів не існує.

  З цієї причини краще анонімне лікування наркотичної залежності, завдяки якому у людини є можливість уникнути клейма здатного зіпсувати репутацію. У людини з’являється шанс почати нове життя, в якому немає наркотиків, адаптуватися до дійсності. Наркоману, вилікуватися від хімічної залежності необхідно ще до виходу з клініки прийняти нові умови життя і бути готовим повернутися в соціум і протистояти спокусам.

  Наші пацієнти, залишаючи стіни клініки, не тільки перемагають фізичну залежність від наркотика. Вони отримують конкретну психологічну допомогу і навички та інструменти, які допоможуть їм у подальшому не тільки адаптуватися до реалій навколишній їх дійсності, а й стати повноправними частинками соціуму, який колись їх відкидав.

  Вилікування від наркоманії

  Наркотик – підступний ворог, але шлях позбавлення від наркотичної залежності існує. Він пройдений величезною кількістю людей. На нашому сайті ви можете ознайомитися з відгуками про лікування наркоманії в Кривому Розі, а так само з методами лікування наркозалежних пацієнтів. Ціни на лікування наркоманії в Кривому розі обумовлюються індивідуально і залежать від ступеня занедбаності хвороби.

  Якщо вам зручніше отримати відповіді на ваші питання по лікуванню наркоманії та алкоголізму в Києві, то в наркологічному центрі в Києві з вами зможуть провести консультацію. А фахівці-наркологи та психологи зможуть на місці розповісти про шлях до одужання залежної людини в нашому центрі.

  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!