Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на Лук’янівці Києва

Наркоманія і алкоголізм – це важкі захворювання, які з великими труднощами піддаються лікуванню. Сучасна медицина допомагає людям, що страждають від наркотичної залежності в найважчих і запущених випадках.

Для цієї мети створені спеціальні медичні установи: наркодиспансери, наркологічні центри, реабілітаційні центри та наркологічні клініки.

Лікування наркоманії , також як і лікування алкоголізму – процес тривалий і складний, який вимагає науково обгрунтованого комплексного підходу і різних технологій, розроблених професіоналами.

Наркологічний центр на Лук'янівці Києва

Саме такий підхід і лежить в основі роботи наркологічного центру в Лук’янівці

У цьому медичному закладі працюють наркологи, реабілітологи, психологи, психотерапевти, консультанти з хімічної залежності, соціальні працівники.

Весь штат співробітників у своїй роботі керується такими принципами:

  • надання медичної допомоги на першу вимогу хворого або його рідних і близьких;
  • для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікування, спираючись на перевірені сучасні методики;
  • психологічна робота з рідними і близькими хворого для того, щоб створити єдину стратегію поведінки для надання допомоги і підтримки;
  • виклик нарколога в разі потреби;
  • повна конфіденційність і анонімність. Пацієнту, його рідним і близьким гарантується повне збереження від розголосу персональних даних.

Першочерговим етапом лікування при вступі до наш лікувальний заклад є діагностика. Лікар перед тим як скласти індивідуальну програму, що враховує всі особливості людини, встановлює такі факти:

  • тривалість терміну вживання наркотичної речовини;
  • речовина, до якого організм пацієнта відчуває залежність;
  • індивідуальні реакції організму;
  • супутні хвороби;
  • особливості психіки пацієнта.

Після діагностики залежному проводять зняття абстинентного синдрому, в разі хворих на алкоголізм – виведення з запою. Детоксикацію проводять за допомогою медикаментів. Поки організм не очиститься від впливу розпаду токсичних речовин, неможливо достукатися до наркомана, адже він не володіє ні тілом, ні думками. Кількість і частота ін’єкцій і крапельниць встановлюється лікарем індивідуально в залежності від результатів проведеної діагностики.

Наступним етапом лікування після детоксикації є психологічна робота. Зняти фізичну залежність можна і за тиждень, але потрібно усунути установки в свідомості наркомана, які склалися за весь період вживання наркотичних речовин, а це вимагає часу, професійної роботи фахівців і терпіння.

Психотерапевти і психологи «перебудовують» свідомість наркозалежної людини, вчать по-новому дивитися на життя. З метою стимулювання складного і повільного процесу відновлення особистості проводять творчі заняття, які викликають у людини бажання займатися саморозвитком. Пацієнт вчиться зовсім інакше реагувати в складних ситуаціях, в яких раніше бачив один вихід – наркотична доза або чарка спиртного.

Не завжди наркозалежна людина здатна звернутися за допомогою. Найчастіше родичі або близькі вдаються до допомоги фахівців, щоб врятувати його, оскільки хвора людина не в змозі тверезо і логічно мислити. Допоможіть йому це зробити, адже помилитися може кожен.

Наш наркологічний центр пропонує допомогу і підтримку людям з наркотичною залежністю.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!