Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на чайці Києва

Наркологічний центр на Чайці (Київ, Київська область)

Наркотична залежність одна з небезпечних форм звикання. Ця згубна звичка поступово і незворотньо руйнує життя людини. Наркоман не здатний повноцінно соціалізуватися, у нього немає перспектив в особистому житті і професійній діяльності. Допомогти впоратися з наркозалежністю можуть спеціалізовані центри, клініки.

Наркологічний центр на Чайці – медичний заклад надає населенню послуги консультативного характеру, лікувальної діяльності щодо позбавлення від наркотичної залежності. Ми готові запропонувати нашим пацієнтам комфортний стаціонар з медикаментозною і психотерапевтичної службою, сучасну клініко-біологічну та токсикологічну лабораторії.

Наркологічний центр на Чайці в Києві

Наші послуги анонімні і доступні кожному, хто бажає ними скористатися.

Штат співробітників центру складається з кваліфікованих фахівців: реабілітологів, наркологів, психологів, соціальних працівників, консультантів по залежності. Персонал керується основними принципами в роботі:

  • Надавати медичні послуги негайно, на вимогу пацієнта або його родичів.
  • Керуючись сучасними перевіреними методиками лікування наркоманії будувати ефективну індивідуальну програму до кожного хворого.
  • Комплексна робота з близькими і рідними людьми наркозалежної людини, основне завдання – створити єдину поведінкову лінію, спрямовану на допомогу і підтримку хворому.
  • Невідкладна медична допомога, виклик лікаря додому.
  • Постійна психологічна підтримка, мотивація до здорового життя без наркотиків.
  • Анонімність і конфіденційність. Повна закритість персональних даних від розголосу, дозволяє пацієнтові бути впевненим у правильності прийнятого рішення звернутися за лікуванням в наркологічну клініку. Персонал приділяє увагу кожному пацієнту, при цьому зберігаючи його особистий простір.

Особливу увагу під час вступу до реабілітаційного центру приділяється діагностиці.

Надходження хворого не гарантує успіх, адже стіни і обіцянки не позбавляють від шкідливої ​​звички, потрібні реальні дії. Перед складанням індивідуальної програми лікування доктора встановлюють факти: термін вживання, речовина до якої залежний організм, індивідуальні реакції організму, супутні захворювання, особливості психіки пацієнта.

Після повної діагностики проводиться зняття абстинентного синдрому і детоксикація організму. Поки не знято абстинентний синдром до наркомана важко достукатися, він не володіє собою і своїми думками. Детоксикацію проводять медикаментозними препаратами. Даний етап дуже важливий, необхідно очистити організм від розпаду токсичних речовин. Частота і кількість ін’єкцій і крапельниць встановлюється індивідуально за результатами діагностики .

Психологічна робота з пацієнтом настає, коли його організм не містить в собі провокуйочого хімічного фактора. Наркозалежного вчать по-новому дивитися на життєві ситуації, перемикати свої думки про наркотики на інші життєво важливі аспекти, поступово позбавляючи його рефлексу «прийняти чергову дозу наркотику» як панацею від неприємностей. На цьому етапі пацієнти відкривають нові захоплення, займаються читанням літератури, проявляє інтерес до творчості, самопізнання і саморозвитку.

Хочете отримати допомогу і підтримку в позбавленні від наркотичної залежності? Наш наркологічний центр на Чайці в Київській області завжди готовий прийти на допомогу у відновленні до повноцінного і здорового життя!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!